Grzejnik Zehnder Vitalo Spa z Certyfikatem Jakości „Home Zone – jakość i niezawodność”

Innowacyjny, płaski, najwęższy na rynku grzejnik Zehnder Vitalo Spa został doceniony przez profesjonalne jury konkursu Home Zone. Certyfikacja ta ma na celu pomoc w urządzeniu domu w sposób, który spełni wszelkie wymogi najwyższej funkcjonalności, jakości i estetyki, przy zachowaniu solidności i uczciwości producenta wyróżnionego produktu.


Nagrodzony grzejnik Zehnder Vitalo Spa oferuje najmniejszą głębokość zabudowy wśród grzejników łazienkowych dzięki wyrafinowanej technologii prasowania grafitu i miedzianego wkładu grzewczego. Natomiast niska waga pozwala na montaż nawet na lekkich ściankach. Grzejnik ten wyznacza trendy dzięki duetowi projektantów King&Miranda. Organiczny kształt, innowacyjna technika i sprawność energetyczna to jego kluczowe cechy.

grzejnik zehnder vitalo spa z certyfikatem jakosci 1024x1024 - Grzejnik Zehnder Vitalo Spa z Certyfikatem Jakości „Home Zone – jakość i niezawodność”
Grzejnik Zehnder Vitalo Spa z Certyfikatem Jakości

Grzejnik ten występuje w wersji z jednym lub dwoma gustownymi wycięciami na podgrzanie ręczników. Walory estetyczne i użytkowe w jednym. Dostępny w wielu kolorach, również w wersji z anodowanego aluminium w kolorze naturalnym.

Więcej na www.zehnder.pl

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here