HAIER – nowość wśród klimatyzatorów

Na rynku polskim pojawiła się nowa marka klimatyzatorów HAIER, która poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii stała się jednym z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu HVAC. HAIER to międzynarodowa marka produktów z zakresu klimatyzacji, a jej wyłącznym i generalnym dystrybutorem w Polsce jest firma REFSYSTEM.

HAIER - nowość wśród klimatyzatorów

W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split. Wśród dostępnych modeli wyróżnić można klimatyzatory ścienne (Aqua, Zircon, Home), kasetonowe (Cassette), przysufitowo-przypodłogowe (Convertible) oraz kanałowe (Duct).

Produkty HAIER odznaczają się dużą innowacyjnością, bogatym wyposażeniem oraz konkurencyjną ceną. Centra badawczo rozwojowe firmy mieszczą się w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych, dzięki temu urządzenia posiadają rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb mieszkańców krajów rozwiniętych.

REKLAMA


HAIER AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty HAIER mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Grupa HAIER to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. HAIER powstał w 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Grupa HAIER z obrotem ponad 24,2 mln USD w 2011 roku i posiadająca klientów w ponad 100 krajach jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.haier-ac.pl.

Źródło: REFSYSTEM

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Klimatyzacja

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze