Harmonogram szkoleń w Akademii Klimatyzacji LG jesień / zima 2012 już dostępny

Z początkiem września LG Electronics rozpoczyna nowy sezon szkoleń w swoich Akademiach Klimatyzacji w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Dokładny harmonogram dla wszystkich trzech Akademii jest dostępny na stronie www.akademiaklimatyzacji.lge.pl.

Co sezon firma LG ogłasza nowy plan szkoleń. Oprócz tematów, które na stałe wpisały się w kalendarz Akademii, co kilka miesięcy wprowadzane są nowe szkolenia. W najbliższym sezonie nowością jest szkolenie dot. Hydro Kit – modułu centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla systemów Multi V.

„Jestem przekonany, że szkolenie to cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem” – powiedział Marek Myszkiewicz, LG Academy and Technical Manager – „jest to bowiem rozwiązanie, które daje szerokie możliwości instalacji oraz bardzo dużą wydajność przy niskim zużyciu energii elektrycznej, a Polacy, tak jak reszta świata, zaczynają budować domy oraz budynki użyteczności z coraz większą świadomością kosztów eksploatacyjnych. Z kolei dla specjalistów, Hydro Kit to szereg ciekawych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.”

REKLAMA


 

W najbliższych planach firma LG Electronics zamierza wprowadzić nowe szkolenie dla projektantów. Wszystkie nowości komunikowane są na stronie www.akademiaklimayzacji.lge.pl – można tam na bieżąco sprawdzić aktualny harmonogram spotkań, a także zapisać się na wybrane szkolenie wypełniając formularz elektroniczny.

O Akademii:

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.

W Polsce, LG Electronics posiada 3 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni.

Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały flagowe urządzenia klimatyzacyjne LG. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o praktyczne zajęcia montażowo – serwisowe.

Głównym celem biznesowym Akademii Klimatyzacji LG jest prowadzenie szkoleń produktowych i branżowych. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *