Internet wchodzi do basenu

Podgrzewanie wody w domowym basenie z odległości kilkunastu kilometrów? Włączanie i sterowanie jego klimatyzacją nawet zza granicy? To nie są pomysł z opowiadania science fiction, ani wizje szalonego naukowca, ale realne możliwości, które daje centrala klimatyzacyjna Menerga®

Internet wchodzi do basenu

Jak to działa?

Dziś większość central klimatyzacyjnych Menergi ma możliwość podłączenia do Internetu. Funkcje zdalnego sterowania są dostępne dzięki oprogramowaniu, które można zainstalować w iPhonie, iTouchu lub PDA (Personal Digital Assistant). Wystarczy, więc kliknąć na logo producenta w iPhone czy w PDA i już można z dowolnego miejsca nawiązać bezpośrednie połączenie z klimatyzacją. Dzięki temu możemy natychmiast poznać aktualną temperaturę wody, temperaturę i wilgotność powietrza, a potem dopasować je do swoich upodobań. Co więcej w drodze na basen można przełączyć klimatyzację z trybu spoczynku w tryb kąpieli, aby na basenie zapanowały optymalne warunki klimatyczne, w chwili, gdy zdecydujemy się z niego skorzystać.

Serwis online

Połączenie centrali z Internetem ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę, Można mianowicie obserwować wizualizację parametrów. Dzięki temu serwis może podejrzeć, czy nasza centrala funkcjonuje prawidłowo, zasugerować optymalne ustawienie lub doradzać w razie awarii.
Centrala klimatyzacyjna Menerga® – to propozycja przyjazna dla środowiska, w odróżnieniu od konwencjonalnych urządzeń wentylacyjnych, zużywa bardzo mało energii, działa bardzo cicho, zapewnia odzysk nawet 90 procent ciepła z otoczenia, utrzymuję odpowiednią wilgotność otoczenia, a wysokiej klasy podzespoły zapewniają właścicielowi bezawaryjne działanie, co najmniej przez kilkanaście lat. Każda centrala Menerga® jest „szyta na miarę”, pod indywidualne zamówienie klienta.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Klimatyzacja

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze