Jak pięknie może wyglądać ciepło…?

W asortymencie Zehnder pojawiła się w tym roku kolejna nowość – grzejnik konwektorowy bimetaliczny Zehnder Stana. Podstawową zaletą tego produktu jest nowoczesny design. Grzejnik został zaprojektowany w minimalistycznej konwencji, wyróżnia się płaskimi frontami i dekoracyjnymi grillami.

Jak pięknie może wyglądać ciepło…?

Jest to urządzenie kompaktowe o zintegrowanych, niewidocznych przyłączach, przystosowane do instalacji wolnostojącej. Nowatorska technologia sprawia, że rozwiązanie sprawdza się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurowych. Grzejnik działa na zasadzie konwekcji naturalnej, ale dostępny jest również w wersji Neo z wentylatorem podnoszącym moc chwilową – rozwiązania szczególnie polecanego przy instalacjach niskotemperaturowych.

Dodatkowym atutem grzejników jest prosty montaż. Ponadto, sa bardzo lekkie w porównaniu ze stalowym odpowiednikiem. Grzejniki charakteryzują się wysoką wydajnością i cichą pracą, przy jednoczesnym niewielkim poborze prądu. Moce grzejników zostały zmierzone zgodnie z normą EN 442. Produkt jest dostępny w ponad 50 kolorach, dzięki czemu pasują do rozmaitych aranżacji wnętrz.

REKLAMA


Jak pięknie może wyglądać ciepło…?

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *