Jak zamontować stelaż podtynkowy Roca?

  22 września o godz. 16 weź udział w bezpłatnym webinarze Roca!

  jak zamontowac stelaz podtynkowy roca webinar - Jak zamontować stelaż podtynkowy Roca?

  Wykorzystanie podwieszanych urządzeń sanitarnych, jak miska WC czy bidet, pozwala na stworzenie funkcjonalnej i estetycznej łazienki. Bazę dla tych wyrobów stanowi stelaż podtynkowy. Jak go odpowiednio zamontować? O tym opowie ekspert Roca w ramach bezpłatnego webinaru, który odbędzie się już 22 września. Spotkanie poprowadzi Paweł Orleański, znany redaktor programu popularnonaukowego.

  Zarejestruj się już teraz pod adresem https://bit.ly/webinar-Roca

  Z myślą o instalatorach urządzeń sanitarnych, marka Roca przygotowała wyjątkowy cykl bezpłatnych webinarów poświęconych tematyce prawidłowego montażu wyposażenia łazienki. W ramach projektu, z uczestnikami spotkają się eksperci Roca, którzy wiedzą wszystko o najnowszych produktach marki i o tym, jak je łatwo i dobrze zamontować.

  Udział w spotkaniach to doskonały sposób na zdobycie unikalnej wiedzy na temat instalacji nowoczesnych rozwiązań. Cykl webinarów otworzy spotkanie poświęcone montażowi stelaża podtynkowego Roca DUPLO ONE. Poprowadzi je Paweł Orleański – znany redaktor programu popularnonaukowego i fan nowinek technologicznych. W roli eksperta wystąpi natomiast Jacek Graliński – inżynier do spraw sprzedaży Roca, który „krok po kroku” pokaże, jak wygląda instalacja stelaża podtynkowego, podpowie jak dobrać i zamontować przycisk do spłuczki, na co szczególnie zwrócić uwagę przy montażu i odpowie na pytania uczestników – zachęcamy do ich zadawania, gdyż dla najbardziej aktywnych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

  jak zamontowac stelaz podtynkowy roca webinar2 - Jak zamontować stelaż podtynkowy Roca?

  Kolejne, realizowane co miesiąc webinary  Roca poświęcone zaś będą m.in montażowi brodzika, wanny wolnostojącej oraz umywalki nablatowej. Zachęcamy do śledzenia profilu Roca Life na Facebooku, gdzie będą publikowane informacje na temat dalszych spotkań.

  Bezpłatny webinar: „Jak zamontować stelaż podtynkowy?” odbędzie się 22 września br., o godz. 16.00 na profilu Roca Life na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/254328036693070/

  Jak wziąć udział? Wystarczy wcześniej się zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/webinar-Roca

  test
  Poprzedni artykułNowości HERZ – Regulator różnicy ciśnień HERZ 4012
  Następny artykułSzafa, nieodłączny element każdego domu. Po jaką warto sięgnąć?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here