Kabina Sol De Luxe – funkcjonalny luksus od firmy Aquaform

Kabina prysznicowa Sol De Luxe to połączenie funkcjonalnej formy, wygody i luksusu z nowoczesną techniką. Szereg nowatorskich rozwiązań takich jak profil U, powłoka DP, uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna zapewniają funkcjonalność, szczelność i trwałość kabiny, oraz komfort korzystania z niej. Pomagają zachować czystość, ułatwiają montaż.

Kabina Sol De Luxe – funkcjonalny luksus od firmy Aquaform

Kabina prysznicowa Sol De Luxe dostępna jest w pięciu różnorodnych wersjach: kabina półokrągła jednoskrzydłowa, kabina półokrągła dwuskrzydłowa, kabina narożna, kabina asymetryczna z drzwiami kabinowymi uchylnymi do montażu ze ścianką oraz w postaci drzwi wnękowych uchylnych. Wszystkie kabiny charakteryzuje funkcjonalna powłoka DP Active, bezpieczne, hartowane szkło o grubości 6 mm, zawias podnoszący drzwi, uszczelki elastomerowe, listwa magnetyczna, profil U. Do każdego modelu dopasowany jest brodzik z serii: Versus, Delta, Standard.

Higiena i nowa technologia

Aby zachować higienę kabiny prysznicowej na wysokim poziomie należałoby ją czyścić po każdej kąpieli, spłukiwać oraz usuwać wodę z szyb za pomocą gumowej ściągaczki. W dzisiejszy czasach, kiedy jesteśmy zabiegani, obciążeni pracą, jest to zadanie trudne do zrealizowania. Dodatkowo, substancje mineralne, zawarte w wodzie gromadzą się na powierzchni szkła, wchodzą z nim w reakcje chemiczne, co prowadzi do trudnych do usunięcia zwykłym środkiem czyszczącym zabrudzeń. Z pomocą przychodzi nowa technologia, jak np.; zaawansowana powłoka polimerowa DP Active, która wywołuje efekt hydrofobiczny. Polega to na tym, że powłoka wygładza nierówną powierzchnię szkła i ogranicza powstawanie osadów. Krople wody szybciej spływają po powierzchni wraz z zanieczyszczeniami, pozostawiając kabinę czystą i higieniczną.

REKLAMA


Montaż

To co stanowi powszechny kłopot, to montaż kabiny, szczególnie profili przyściennych, które wymagają dużej precyzyjności i dokładności. Aby ułatwić zadanie, firma Aquaform wyposażyła kabinę Sol De Luxe w profil U. Pozwala on na zamontowanie kabiny nawet przy nierównej ścianie. Niweluje krzywizny i pozwala idealnie dopasować brzeg kabiny do ściany.

Szczelność kabiny

Kabina Sol De Luxe zachowuje szczelność, dzięki uszczelkom elastomerowym, listwie magnetycznej oraz zawiasom podnoszącym drzwi. Uszczelki elastomerowe są trwalsze niż silikon, nie kruszą się i nie zmieniają barwy. Listwa magnetyczna pozwala na samoczynne zamykanie się drzwi, bez używania siły. Zawias podnoszący drzwi zwiększa szczelność kabiny, dodatkowo chroni uszczelkę oraz brodzik przed uszkodzeniem w czasie otwierania i zamykania kabiny.

Brodziki

Do każdego modelu kabiny dopasowany jest brodzik z serii: Versus, Delta, Standard. Brodziki charakteryzują się trwałą konstrukcją, wzmocnioną laminatami, styropianem lub pianką poliuretanową. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Lany marmur to mieszanka sproszkowanych minerałów, żywic polimerowych, odpornych na ścieranie, uderzenia, zaplamienia, chemikalia. Jest ciepły w dotyku i bardzo lekki. Z lanego marmuru wykonany jest np.; brodzik Versus. Specjalnie dla płaskich brodzików montowany jest odpływ o rozmiarze 90, dzięki czemu woda szybciej odpływa z płaskiej powierzchni.

www.aquaform.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *