Kaldewei Secure Plus – komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej.

Kaldewei Secure Plus – komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli

Równie ważne jak wygoda, są estetyka i ciekawy design. Projektując przestrzeń łazienkową, architekci zwracają szczególną uwagę na dopasowanie wnętrza do stylu życia, upodobań oraz indywidualnych wymagań użytkowników takich jak wiek czy stan zdrowia.

Nowość na skalę światową, która może zrewolucjonizować rynek produktów łazienkowych, stanowi wykończenie przeciwpoślizgowe Kaldewei Secure Plus dedykowane emaliowanym powierzchniom prysznicowym w 12 wyjątkowych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Ta niemal niewidoczna dla oka struktura powierzchni przeciwpoślizgowej nie zakłóca wizualnej harmonii przestrzeni łazienki.

REKLAMA


Wykończenie Secure Plus jest zgodne z kategorią B normy DIN 51097 dla stref mokrych, po których chodzi się boso, oraz kategorią R10 normy DIN 51130 obowiązującej dla właściwości przeciwpoślizgowych w pomieszczeniach roboczych i strefach roboczych o zwiększonym zagrożeniu poślizgiem. Z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus dostępne są brodziki montowane w płaszczyźnie podłogi z serii Conoflat, Superplan, Superplan Plus oraz Xetis we wszystkich barwach z programu Coordinated Coulours Collection.

Źródło: Kaldewei GmbH & Co. KG

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *