Kamery termowizyjne FLIR do dronów – szkolenie techniczne

  Poznań, 20 kwietnia br. g.9.30-15.00

  Kamery termowizyjne FLIR do dronów - szkolenie techniczne

  20 kwietnia 2016r. w siedzibie Spółki Linc Polska odbędzie się wyjątkowe szkolenie techniczne, na które serdecznie zapraszamy. Spotkanie to będzie szczególnie interesujące dla każdego, kto śledzi nowości i zdaje sobie sprawę z możliwości jakie daje wykorzystanie dronów w ochronie i nie tylko. Głównym celem szkolenia jest zaprezentowanie najnowszych kamer termowizyjnych marki FLIR przystosowanych do instalacji na dronach. Tym, co je wyróżnia jest: lekkość (72g), małe rozmiary, możliwość archiwizowania obrazu w kamerze oraz łatwość i szybkość instalacji. Będzie się o tym można osobiście przekonać w części praktycznej szkolenia, podczas ćwiczeń w terenie. Uczestnicy spotkania zapoznają się też z zasadami bezdotykowego pomiaru temperatury.

  Dron wyposażony w kamerę termowizyjną może prowadzić obserwację w każdych warunkach atmosferycznych, także w nocy. Ponadto połączenie funkcjonalności obu rozwiązań sprawia, że zestaw obejmujący kamerę termowizyjną i dron jest nieocenionym narzędziem służącym do ochrony i patrolowania rozległych terenów, które sprawdzi się w walce z przestępczością jak i w najtrudniejszych misjach. Możliwości jego wykorzystania są praktycznie nieograniczone.

  Uczestnictwo w szkoleniu, oprócz zdobycia wiedzy i umiejętności, jest okazją do samodzielnego przetestowania kamery termowizyjnej z własnym dronem! Szkolenie odbędzie się dnia 20.04.2016r. o godzinie 9:30 i potrwa do ok. godziny 15:00. Bardziej szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są on-line na www.linc.pl

  Poprzedni artykułKontrola i konserwacja systemów wentylacyjnych
  Następny artykułW 2016 roku wkraczamy w nową erę – rozmowa z Prezes Zarządu Free Polska

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here