Katalog produktów Comfort Heat 2018

Comfort Heat to elektryczne, zintegrowane systemy grzewcze do budynków mieszkalnych i przemysłowych. W ofercie dla domu znajdziemy przede wszystkim maty i kable grzejne sterowane przy pomocy inteligentnych termostatów.
Zapoznaj się z produktami Comfort Heat w najnowszym katalogu.

Katalog produktów Comfort Heat 2018 do pobrania, znajduje się pod adresem: www.fachowyinstalator.pl/kreacje/katalog-produktow-comfort-heat.pdf

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach Comfort Heat, chcesz zamówić drukowaną wersję Katalogu Produktów Comfort Heat skontaktuj się z przedstawicielem firmy handlowy@comfort-heat.pl

Maty grzejne Comfort Heat

Podłoga z płytek jest częścią wykończenia nowoczesnego domu. Jest praktycznym i eleganckim rozwiązaniem dla podłóg w łazienkach, kuchniach i przedpokojach. Jednak w naszych warunkach pogodowych podłoga z płytek może stać się bardzo zimna, szczególnie w okresie zimowym. Zainstalowanie pod podłogą z płytek mat grzejnych Comfort Heat jest praktycznym i energooszczędnym sposobem na zapewnienie sobie ciepłej i przyjemnej podłogi. Instalacja mat grzejnych jest bardzo prosta.

Maty grzejne Comfort Heat są bardzo cienkie i powodują jedynie minimalną różnicę w wysokości podłogi.

Maty grzejne mają standardową szerokość 0,5 m i są dostępne w różnych długościach. Łatwo przylegają do powierzchni betonu i są bardzo proste w instalacji. Po zamontowaniu stopniowo rozprowadzą ciepło równomiernie po całym pomieszczeniu. Będzie ciepło pod Twoimi stopami, poczujesz komfort i przytulność w swoim domu.

Maty grzejne Comfort Heat mogą zostać użyte pod każdym typem wykończenia podłogi:

  • płytkami
  • laminatami
  • wykładzinami
  • parkietem.

katalog comfort head 2018 - Katalog produktów Comfort Heat 2018

System kabli grzejnych Comfort Heat

System kabli grzejnych Comfort Heat jest przeznaczony do skutecznego ogrzewania pomieszczeń w domach prywatnych i mieszkaniach, jak również w biurach i budynkach przemysłowych. System ogrzewania podłogowego jest niewidoczny i można go zainstalować we wszystkich rodzajach podłóg: zarówno nowych, jak i odnawianych. System ogrzewania podłogowego jest ukryty pod podłogą, co poszerza możliwości umeblowania i wystroju wnętrza.

System kabli grzejnych zapewnia przyjemne ciepło dla wszystkich, utrzymuje temperaturę 22°C na całej powierzchni mieszkalnej i w ten sposób zmniejsza straty energii do 20%, w porównaniu z konwencjonalnymi rodzajami ogrzewania pomieszczeń.

System kabli grzejnych składa się z kabli grzejnych CTaV-10, CTaV-18 i termostatów C510T, Comfort Touch. Inteligentny termostat Comfort Touch jest sterowany dotykiem i zapewnia w Twoim domu przyjemne ciepło oraz komfort, przy minimalnym koszcie. Pozwala to zarówno zaoszczędzić Twój czas, jak i zapewnić minimalne zużycie energii.

System ogrzewania podłogowego Comfort Heat:

  • sterowany Twoim dotykiem
  • niewidoczny w wystroju nowoczesnego domu
  • prosty w instalacji i długowieczny
  • oszczędza czas i pieniądze
  • przyjazny dla środowiska
  • myśli o wygodzie w domu o krok do przodu.

Samoregulujące kable grzejne Comfort Heat

Samoregulujący kabel grzewczy zmienia swój wydatek ciepła w zależności od temperatury otoczenia. Ilość ciepła wydzielana w elemencie grzewczym rośnie wraz ze spadkiem temperatury, czyli im cieplej, tym kabel słabiej grzeje. Dlatego kabel samoregulujący bywa nazywany kablem inteligentnym. Samoregulujące kable grzejne idealnie sprawdzą się w instalacjach przeciwoblodzeniowych na dachach, w rynnach i rurach spustowych.

Ekologiczne rozwiązania

Systemy Comfort Heat do zasilania wykorzystują energię elektryczną. Dzięki nowoczesnym sterownikom są efektywne energetycznie. ich użytkowanie nie emituje szkodliwych gazów i nie generuje smogu. Rozwiązania te są zarówno ekonomiczne jak i przyjazne środowisku.

Mistrzowskie rabaty w STS Elektro

Zarejestruj się i odbierz 15% rabatu na produkty Comfort Heat

cieplo zimno goraco elektryczne systemy grzewcze comfort heat - Katalog produktów Comfort Heat 2018

cieplo zimno goraco elektryczne systemy grzewcze comfort heat button1 - Katalog produktów Comfort Heat 2018

Po rejestracji użyj kodu rabatowego „fachowyelektryk” aby otrzymać 15% rabat.

cieplo zimno goraco elektryczne systemy grzewcze comfort heat button2 - Katalog produktów Comfort Heat 2018

Po zalogowaniu się wpisz kod w MOJE KONTO > MOJE RABATY
lub przejdź na adres www.sts-sklep.pl/code

Katalog produktów Comfort Heat 2018 do pobrania, znajduje się pod adresem: www.fachowyinstalator.pl/kreacje/katalog-produktow-comfort-heat.pdf

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach Comfort Heat, chcesz zamówić drukowaną wersję Katalogu Produktów Comfort Heat skontaktuj się z przedstawicielem firmy handlowy@comfort-heat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here