Nowe wkłady powietrzne w ofercie kratki.pl

Oferta wkładów powietrznych firmy Kratki.pl została niedawno rozszerzona o linię BS w opcji gilotyna (szyby łączone bez szprosa podnoszone do góry).

Ogień w wersji bio

Kominek w bloku, małym mieszkaniu, na tarasie? Kominek na bioetanol, czyli biokominek, nie wymaga specjalnej instalacji czy podłączenia do przewodu kominowego.

Naścienne kominki panoramiczne Optiflame

Kominki naścienne Optiflame pozwalają wykreować przyjazny klimat w pokoju i zapomnieć o panującym na dworze chłodzie.

Kominki w kompakcie, czyli Troy, Rome, Verona, Toronto i Milano Optiflame

Zgrabne, niewielkie, przenośne, łatwe w montażu i w obsłudze. Jednym słowem – kompaktowe. Jeszcze do niedawna było zupełnie nie do pomyślenia, żeby podobnych cech oczekiwać od kominków. Obecnie jest to możliwe za sprawą modeli kominków elektrycznych Optiflame Troy, Rome, Verona, Toronto i Milano, których kompaktowość przejawia się niewielkim rozmiarem, prostą obsługą oraz klasycznym designem.

Kominki inne niż wszystkie – Glen Dimplex

Współczesne przedmioty użytkowe zaskakują wszechstronnością zastosowania. Projektanci z firmy Glen Dimplex, idąc z duchem czasu, poszerzyli ofertę o modele, które oprócz roli estetyczno-grzewczej, charakterystycznych dla standardowych kominków elektrycznych, spełniają nieco inne zadania.

Wkład kominkowy PL-210 ECO 14 kW

Wkłady kominkowe z serii PL-210 ECO charakteryzują się zamkniętą komorą spalania - powietrze dostarczane jest tylko z zewnętrznej czerpni za pomocą podłączonego dolotu o średnicy 100 mm.

Makroterm wzbogaca ofertę o Turbokominek

Turbokominek® Vetro to najnowsza propozycja firmy Makroterm. Vetro jest kominkiem z płaszczem wodnym, posiada wbudowany wymiennik do pracy w układzie zamkniętym, zabezpieczający układ przed przegrzaniem i wydłużający jego żywotność.

Kominek inny niż wszystkie od Makroterm®

Kominek w domu to marzenie wielu. Podczas długich jesienno-zimowych wieczorów doceniamy jego ciepło i niezwykłą atmosferę jaką nas obdarza.

Kominki elektryczne z obudowami do klasycznych wnętrz

Kominki elektryczne można bez przeszkód zamontować nie tylko w domu, ale również w niewielkim mieszkaniu – nie wymagają one bowiem podłączenia do komina, specjalnego systemu wentylacyjnego ani odprowadzania spalin. Co więcej – urządzenia marki Optiflame nie wydzielają dymu, nie brudzą pomieszczeń i nie wymagają czasochłonnego czyszczenia czy składowania opału.