Kominki


 • Kominki gazowe LEO od Kratki.pl – z myślą o ekologii i bezpieczeństwie

  Kominki gazowe LEO od Kratki.pl – z myślą o ekologii i bezpieczeństwie

  Kratki.pl jako jedyny polski producent wprowadziła do swojej oferty linię kominków gazowych, dzięki którym czasochłonne rozpalanie ognia czy sprzątanie paleniska odchodzą w zapomnienie.

 • KOZA AB czyli ciepło na okrągło…

  KOZA AB czyli ciepło na okrągło…

  Piec wolnostojący – koza AB, to jedna z nowości, która wzbogaciła ofertę produktów firmy Kratki.pl. Koza o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska, ale nie dysponują dużą przestrzenią.

 • Kominek retro

  Kominek retro

  Firma Kratki.pl zaprezentowała nową odsłonę znanego już wkładu kominkowego Blanka. Wprowadzony na rynek produkt jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników stylu retro. Jest on pierwszym, z planowanej linii, pieców w obudowie ceramicznej.

 • Nowe żeliwne wkłady kominkowe – DECO

  Nowe żeliwne wkłady kominkowe – DECO

  Oferta żeliwnych wkładów kominkowych firmy Kratki.pl została poszerzona o nową serię DECO, dostępną w 8 modelach dotychczasowych kominków. W efekcie otrzymano szeroki wachlarz dostępnych mocy – od 10 do 25 kW.

 • Nowe wkłady powietrzne w ofercie kratki.pl

  Nowe wkłady powietrzne w ofercie kratki.pl

  Oferta wkładów powietrznych firmy Kratki.pl została niedawno rozszerzona o linię BS w opcji gilotyna (szyby łączone bez szprosa podnoszone do góry).

 • Ogień w wersji bio

  Ogień w wersji bio

  Kominek w bloku, małym mieszkaniu, na tarasie? Kominek na bioetanol, czyli biokominek, nie wymaga specjalnej instalacji czy podłączenia do przewodu kominowego.

 • Naścienne kominki panoramiczne Optiflame

  Naścienne kominki panoramiczne Optiflame

  Kominki naścienne Optiflame pozwalają wykreować przyjazny klimat w pokoju i zapomnieć o panującym na dworze chłodzie.

 • Kominki w kompakcie, czyli Troy, Rome, Verona, Toronto i Milano Optiflame

  Kominki w kompakcie, czyli Troy, Rome, Verona, Toronto i Milano Optiflame

  Zgrabne, niewielkie, przenośne, łatwe w montażu i w obsłudze. Jednym słowem – kompaktowe. Jeszcze do niedawna było zupełnie nie do pomyślenia, żeby podobnych cech oczekiwać od kominków. Obecnie jest to możliwe za sprawą modeli kominków elektrycznych Optiflame Troy, Rome, Verona, Toronto i Milano, których kompaktowość przejawia się niewielkim rozmiarem, prostą obsługą oraz klasycznym designem.

 • Kominki inne niż wszystkie – Glen Dimplex

  Kominki inne niż wszystkie – Glen Dimplex

  Współczesne przedmioty użytkowe zaskakują wszechstronnością zastosowania. Projektanci z firmy Glen Dimplex, idąc z duchem czasu, poszerzyli ofertę o modele, które oprócz roli estetyczno-grzewczej, charakterystycznych dla standardowych kominków elektrycznych, spełniają nieco inne zadania.

 • Wkład kominkowy PL-210 ECO 14 kW

  Wkład kominkowy PL-210 ECO 14 kW

  Wkłady kominkowe z serii PL-210 ECO charakteryzują się zamkniętą komorą spalania – powietrze dostarczane jest tylko z zewnętrznej czerpni za pomocą podłączonego dolotu o średnicy 100 mm.


Najnowszy numer

 • Fachowy Instalator 3/2024