KOZA AB czyli ciepło na okrągło…

Piec wolnostojący – koza AB, to jedna z nowości, która wzbogaciła ofertę produktów firmy Kratki.pl. Koza o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska, ale nie dysponują dużą przestrzenią.

koza ab czyli cieplo na okraglo - KOZA AB czyli ciepło na okrągło...

Koza AB to kompaktowe rozwiązanie, łączące ze sobą walory grzewcze z estetykę, które nie wymaga pracochłonnej i kosztownej obudowy. Zakres pracy tego urządzenia to 4‑10 kW, co oznacza, że może ona ogrzać powierzchnię od 40 do 100 m2.
Nowoczesny kształt kryje w sobie także innowacyjne rozwiązania, takie jak: podwójny system deflektorów, który wydłużą drogę spalin oraz króciec dolotu powietrza o średnicy 100 mm. Dodatkowo powietrze do komory spalania doprowadzane jest trzema drogami: pod ruszt znajdujący się w podłodze komory spalania, specjalnym kanałem (znajdującym się na tylnej ścianie pieca) oraz poprzez system kurtyny powietrznej, która „omiata” szybę.
Koza AB dzięki prostej i eleganckiej formie pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale jednocześnie odnajdzie się w tych bardziej stylizowanych, a sam jej kształt sprawia, że nie da się jej nie zauważyć.

www.kratki.pl

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here