Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

„Niebieskie Źródła” to kompaktowy zmiękczacz wody firmy UST-M. Swoją nazwę zawdzięcza silnie pulsującym źródłom znajdującym się w rezerwacie przyrody położonym na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, w którym swoją siedzibę ma firma. Zastosowana technologia sprawia, że sprzęt jest prosty w obsłudze. Pozwala w łatwy sposób uzdatnić wodę, chroniąc tym samym instalację wodną i sprzęt AGD.

zmiekczona woda z niebieskich zrodel - Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

Zmiękczacz „Niebieskie Źródła” to stacja uzdatniania wody z automatyczną, elektroniczną głowicą czasowo-objętościową. Wyposażona została w by-pass, który pozwala na swobodny montaż i demontaż. Do zmiękczania wody wykorzystuje żywicę jonowymienną, czyli specjalne złoże filtracyjne, które zamienia jony wapnia i magnezu na jony sodu. Pracuje bezobsługowo. Wystarczy wsypać ok. raz w miesiącu do obudowy zmiękczacza specjalne tabletki soli. W momencie, kiedy żywica jonowymienna straci swoją wydajność, automatyczna głowica podda ją procesowi regeneracji. „Niebieskie Źródła” poprawiają jakość wody, obniżając jej twardość, a także, w pewnym stopniu, eliminując żelazo i mangan. Tym samym chronią instalację wodną oraz podłączone do niej urządzenia w całym gospodarstwie domowym, a także hotelu czy restauracji. Zastosowanie zmiękczacza kompaktowego firmy UST-M wydłuża eksploatację sprzętu AGD. Pozwala także zmniejszyć zużycie energii, eliminując kamień kotłowy. Ponadto zapobiega osadzaniu się kamienia na armaturze kuchennej i łazienkowej oraz eliminuje biały nalot na naczyniach. Chroni prane tkaniny przed zniszczeniem i skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Poprawia także smak i zapach wody oraz przyrządzanych na jej bazie potraw, kawy czy herbaty.

zmiekczona woda z niebieskich zrodel 1 - Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”zmiekczona woda z niebieskich zrodel 2 - Zmiękczona woda z „Niebieskich Źródeł”

Cena: od 1500 zł brutto
Producent: UST-M

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here