Klimakonwektor VIDO w wersji czterorurowej

Dwufunkcyjny klimakonwektor Vido to nowe i przemyślane rozwiązanie ułatwiające uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach domowych oraz użyteczności publicznej.

Nowy klimakonwektor VIDO w wersji czterorurowej

Vido, w dostępnej do tej pory wersji dwururowej, predysponowany jest przede wszystkim do współpracy z pompami ciepła. Funkcje grzania lub chłodzenia realizowane są w tym samym obiegu czynnika zasilającego, a wybraną opcję uzyskuje się poprzez zmianę parametrów temperatury wody w instalacji. Natomiast konstrukcja nowego czterorurowego urządzenia Vido umożliwia podłączenie do dwóch niezależnie działających, rozdzielnych obiegów – jednego dla ogrzewania i drugiego dla chłodzenia.

Czterorurowy klimakonwektor Vido jest przeznaczony do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, równolegle w instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania oraz w instalacjach chłodniczych. Urządzenie można skonfigurować tak, aby działało samodzielnie, a także dopasować je do centralnych systemów sterowania BMS, działających w wielu budynkach biurowych. Możliwa jest także ręczna regulacja prędkości obrotów wentylatorów umieszczonych w urządzeniu.

REKLAMA


Klimakonwektor Vido charakteryzuje się pojemnością wodną rzędu 5 do 10% tradycyjnego grzejnika o równoważnej mocy. Cechuje się doskonałą wydajnością, nawet przy niższych parametrach instalacji ogrzewania i świetnie nadaje się do zastosowań zarówno z tradycyjnymi, jak i odnawialnymi źródłami ciepła. Do klimakonwektora Vido producent oferuje szereg pomocnych i przydatnych akcesoriów, m.in. zawory regulacyjne i pompkę do skroplin. Producent zapewnia pięć lat gwarancji na urządzenie (elementy elektryczne i elektroniczne objęte są dwuletnią gwarancją).

www.purmo.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *