Klimatyzator Nebula- nowość w ofercie Haier

Haier stale poszukuje rozwiązań, zaawansowanych innowacji technologicznych, aby spełniać oczekiwania odbiorcy. W tym roku linia produktów powiększyła się o klimatyzator Nebula charakteryzujący się inteligentnymi technologiami (od możliwości sterowania WI-FI po rozwiązania zapewniające ochronę środowiska i zdrowia).

klimatyzator nebula nowosc w ofercie haier - Klimatyzator Nebula- nowość w ofercie Haier

Nowy klimatyzator to przede wszystkim nowe funkcje poprawiające komfort użytkowania. Możliwe jest łatwe sterowanie klimatem w pomieszczeniach z dowolnego miejsca (funkcja WI-FI). Technologia sterowania Haier odbywa się za pośrednictwem modułu WI-FI zainstalowanego w telefonach i tabletach z systemem Android lub iOS i połączonych z internetem. Sterowanie udostępnia wszystkie niezbędne funkcje do sterowania urządzeniem za pośrednictwem Internetu.
Nowa seria klimatyzatorów Nebula posiada generator Nano-Aqua, który jonizuje cząsteczki wody powodując wyniszczenie bakterii oraz rozdrabnia je dzięki czemu cząsteczki wody mogą zostać łatwo wchłonięte przez warstwę skóry, umożliwiając utrzymanie wilgoci.
Nebula posiada także funkcję automatycznego czyszczenia parownika, który pomaga w utrzymaniu czystości wymiennika ciepła i zapobiega wytwarzaniu się pleśni, bakterii, kurzu itp. Cicha praca urządzenia, filtr przeciwkurzowy, 24-godzinny regulator czasowy i bardzo dobre parametry pracy (chłodzenie przy temp. -10° C, grzanie przy temp. -15° C) to tylko niektóre z funkcji mających na celu poprawić komfort użytkowania.
Nowoczesny design oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że klimatyzatory Nebula doskonale wkomponowują się w architekturę wnętrza zarówno domu, hotelu czy pomieszczeń biurowych.

www.haier-ac.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFachowy Instalator 2/2015
Następny artykułCentrala wentylacyjna bez tajemnic – czyli na co zwracać uwagę podczas zakupu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here