Klimatyzatory Samsung ze znakiem TUV Rheinland

Samsung jest pierwszym w Polsce producentem klimatyzatorów, który posiada polski dokument potwierdzający skuteczność w usuwaniu z powietrza biologicznych zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, roztocza, pleśń oraz czynniki wywołujące alergie.

klimatyzatory samsung ze znakiem tuv rheinland - Klimatyzatory Samsung ze znakiem TUV Rheinland

Uzyskanie certyfikatu uznanej na rynku polskim jednostki badawczej jaką jest TUV Rheinland, uwiarygodnia skuteczność technologii MPI w oczach klientów. MPI to unikalna technologia, która – uwalniając aktywne jony wodoru i tlenu – neutralizuje groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu, zapewniając zdrowe powietrze w całym domu. Zalety technologii MPI można docenić szczególnie w okresie zachorowań na grypę. Zespół badaczy pod przewodnictwem prof. Sang-hee Suh, który jako pierwszy opracował szczepionkę przeciwko grypie A H1N1, potwierdził w toku prowadzonych badań 99,6% skuteczność technologii MPI w eliminowaniu nie tylko szczepów wirusów grypy A H1N1, ale także A H3N2. MPI z powodzeniem usuwa również inne mikroorganizmy i czynniki uczulające, co jest wspaniałą wiadomością dla wszystkich zmagających się z różnego typu alergiami. Technologia zmniejsza również poziom toksyn w powietrzu, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia dróg oddechowych, powracające bóle głowy i pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie.

 

reklama

Modele klimatyzatorów wyposażonych w MPI: Seria RAC: MB, Crystal, Seria FJM: MB, Crystal, Konsola, Seria DVM: MB, Vivace, Konsola.

www.samsung.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZestawy solarne – razem czy osobno?
Następny artykułKominki elektryczne z obudowami do klasycznych wnętrz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here