Klimatyzatory ścienne TCL – nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab

Firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji, wprowadza do swojego portfolio nową markę klimatyzatorów TCL. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na całym świecie koncernem TCL to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrą relację jakości do ceny.


klimatyzatory scienne tcl nowa marka klimatyzatorow w ofercie lindab - Klimatyzatory ścienne TCL - nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab

Klimatyzatory ścienne TCL serii Elite

Nowe na rynku klimatyzatory serii Elite to rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie Lindab znajdują się klimatyzatory ścienne Elite XA71 i Elite XA81 wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+. Jednostki split klimatyzatorów TCL Elite wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel – dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set – dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew – tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu, czy Pamięć ustawień żaluzji.
klimatyzatory scienne tcl nowa marka klimatyzatorow w ofercie lindab1 - Klimatyzatory ścienne TCL - nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab

Marka TCL

TCL to znany i obecny w 160 krajach na całym świecie chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Koncern posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie.
W 2018 roku marka podpisała kontrakt reklamowy z jednym z najdroższych piłkarzy na świecie, brazylijskim napastnikiem Neymarem JR. Piłkarz tym samym stał się globalnym ambasadorem marki TCL na świecie.

Więcej informacji o klimatyzatorach TCL »

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych TCL na terenie Polski jest Lindab.

Lindab Sp. z o.o.
ul. Sochaczewska 144, Wieruchów
85-850 Ożarów Mazowiecki
tel. + 48 22 250 50 50
kontakt@lindab.com
www.tcl.lindab-polska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here