Komin zewnętrzny o wyjątkowym designie – ZEN

Kominek jest alternatywnym, ekonomicznym i wyjątkowo urokliwym sposobem ogrzewania. Często jednak główną przeszkodą w takiej instalacji jest brak wolnego szachtu lub nieciekawe miejsce na kominek przy wolnym kominie. Firma MK z Żar znalazła rozwiązanie tych problemów – stalowy komin zewnętrzny ZEN.

System Zen - komin zewnętrzny

To co wyróżnia komin ZEN to brak obejm, które zwolennikom wysokiego poziomu estetyki mogłyby przeszkadzać w tradycyjnych kominach zewnętrznych. Brak obejm związany jest także z bardzo prostym sposobem montażu komina – poszczególne elementy wystarczy wsunąć jeden w drugi, aby otrzymać idealnie gładkie i stabilne połączenie.

Niewidoczne są także obejmy służące do przytwierdzania komina do ściany – są one ukryte w specjalnie zaprojektowanych elementach – rurach ze wspornikiem. Płyta kotwowa jest podwieszona na ukrytym wsporniku umieszczonym wewnątrz płyty, wyczystka natomiast wygląda jak rura, ponieważ ma zamaskowany otwór rewizyjny. To wszystko sprawia, że linia komina ZEN ma nowoczesny i elegancki design.

REKLAMA


www.mkzary.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze