Kominy i systemy kominowe


 • Nasada hybrydowa Fenko

  Nasada hybrydowa Fenko

  Nasada hybrydowa Fenko może być wykona w wariancie montażowym na dachówkę typu Braas, na rurę PCV czy na podstawę. Nasada ta montowana na zwieńczeniu komina wentylacyjnego może być dopasowana do wszystkich rodzajów kanałów wentylacyjnych – zarówno tradycyjnych budowanych z cegły jak również przeróżnych pustaków wentylacyjnych, kanałów z PCV, przewodów spiro lub blachy ocynkowanej.

 • Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

  Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

  Firma MK Systemy Kominowe poszerzyła swoją ofertę o nowe, tańsze systemy kominowe. W asortymencie znalazły się wkłady kominowe MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal, które dzięki optymalizacji stały się bardziej ekonomiczne.

 • NOWOŚĆ: Ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE

  NOWOŚĆ: Ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE

  Firma KONBET, lider systemów stropowych, poszerza swoją ofertę o ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE.

 • Konstrukcje wsporcze wracają do asortymentu MK

  Konstrukcje wsporcze wracają do asortymentu MK

  Firma MK poszerza swoją ofertę o konstrukcje wsporcze, które umożliwiają montaż kominów zewnętrznych bez mocowania do ściany budynku.

 • Komin zewnętrzny o wyjątkowym designie – ZEN

  Komin zewnętrzny o wyjątkowym designie – ZEN

  Kominek jest alternatywnym, ekonomicznym i wyjątkowo urokliwym sposobem ogrzewania. Często jednak główną przeszkodą w takiej instalacji jest brak wolnego szachtu lub nieciekawe miejsce na kominek przy wolnym kominie. Firma MK z Żar znalazła rozwiązanie tych problemów – stalowy komin zewnętrzny ZEN.

 • COLT 150 – wystrzałowa nasada

  COLT 150 – wystrzałowa nasada

  Colt 150 to obrotowa nasada kominowa, która wykorzystuje siłę wiatru do wspomagania ciągu grawitacyjnego. Nasada ma standardowy rozmiar Ø 150 mm.


Najnowszy numer

 • Fachowy Instalator 3/2024