Kompletna ekspozycja produktów i szeroka oferta szkoleń w nowym centrum szkoleniowym firmy Viega

Firma Viega uruchomiła w Gdańsku swoje nowe centrum szkoleniowe, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty dla instalatorów, projektantów i partnerów handlowych.
Dla uczestników przygotowano showroom z kompletną ekspozycją produktów, stanowisko montażowe oraz komfortową salę przystosowaną do prezentacji multimedialnych.

Kompletna ekspozycja produktów i szeroka oferta szkoleń w nowym centrum szkoleniowym firmy Viega
Najważniejszą część nowego centrum szkoleniowego stanowi showroom o powierzchni 123 m², gdzie można zobaczyć całą ofertę produktów Viega, dostępnych na polskim rynku.

Pod koniec ubiegłego roku biuro firmy Viega zostało przeniesione do eleganckiego kompleksu Matarnia Office Park, przy ul. Budowlanych 68 B w Gdańsku. Od niedawna działa tam również nowoczesne centrum szkoleniowe z showroomem. Obiekt jest doskonale skomunikowany ze względu na bliskość Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, obwodnicy Trójmiasta oraz portu lotniczego. Jest to już drugie centrum szkoleniowe Viega w Polsce. Pierwsze zostało otwarte w 2010 roku w Warszawie.

Kompletna ekspozycja produktów i szeroka oferta szkoleń w nowym centrum szkoleniowym firmy Viega
Znaczna część ekspozycji poświęcona została rozwiązaniom sanitarnym, w tym odpływom Advantix, stelażom podtynkowym Prevista, czy przyciskom uruchamiającym Visign.

Instalacje sanitarne i systemy zaprasowywane

Najważniejszą częścią nowego centrum szkoleniowego jest elegancko zaaranżowany showroom o powierzchni 123 m², gdzie można zobaczyć całą, szeroką ofertę produktów i rozwiązań instalacyjnych Viega, w tym stelaże podtynkowe Prevista, przyciski uruchamiające Visign oraz odpływy Advantix Vario i Advantix Cleviva.
Na specjalnych ściankach zaprezentowano fragmenty instalacji wykonanych w systemach zaprasowywanych, takich jak Profipress, Megapress, Sanpress Inox i Smartpress. Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji również wydzielone stanowisko monterskie, przy którym sami wykonują połączenia w technice zaprasowywania. W drugim pomieszczeniu znajduje się komfortowa sala szkoleniowa o powierzchni 33 m², w pełni przystosowana do prezentacji multimedialnych.

REKLAMA

Bogata oferta szkoleń

W centrum firmy Viega odbywają się regularne szkolenia dla instalatorów, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, architektów i projektantów. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną i praktyczną.
Tematyka obejmuje zagadnienia, takie montaż instalacji w systemach zaprasowywanych, technika zabudowy podtynkowej, technika odprowadzania wody, czy prawidłowy dobór materiałów w instalacjach.
Istnieje także możliwość dostosowania programu warsztatów do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy uczestników.

– W nowym centrum szkoleniowym prezentujemy pełną gamę naszych produktów, dostępnych na polskim rynku – mówi Łukasz Szypowski, doradca techniczny firmy Viega. – Myślę, że ciekawostką dla naszych gości będą zwłaszcza rozwiązania niestandardowe, takie jak niskie odpływy liniowe i brodzikowe, syfony oszczędzające miejsce czy specjalne kształtki Megapress, które mogą pomóc wykonawcom w rozwiązaniu problemów, pojawiających się na budowach. Staramy się pokazywać technologie ułatwiające codzienną pracę, zgodnie z naszą maksymą „Don’t work hard, work smart”. W branży instalacyjnej zawsze warto się szkolić i poszerzać swoją wiedzę w konkretnych dziedzinach, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Gdańska.

Osoby zainteresowane szkoleniami mogą kontaktować się z Łukaszem Szypowskim:
tel. 58 66 24 998,
mail: szkolenia.gdansk@viega.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *