Nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego – PURMO DSM

Marka Purmo wzbogaca ofertę akcesoriów do systemu ogrzewania podłogowego o nowy rozdzielacz ze stali nierdzewnej Purmo DSM. Jego dużą zaletą jest możliwość montażu w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie) oraz podłączenia z prawej lub lewej strony.

Nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego – PURMO DSM

Rozstaw króćców 50 mm umożliwia swobodne podłączanie wężownic oraz montaż osprzętu regulacyjnego. Specjalnie w tym celu rozdzielacz wyposażono we wkładki zaworowe z gwintem M30x1,5, które są przystosowane do montażu głowic termoelektrycznych. Oba kolektory wyposażono w odpowietrzniki oraz zawory spustowe. W zestawie dołączone są uchwyty ścienne z wkładkami tłumiącymi drgania. Każdy produkt jest elegancko zapakowany i wyposażony w instrukcję obsługi oraz montażu.
Dodatkowo rozdzielacze Purmo DSM wyposażono w najwyższej jakości osprzęt do regulacji i pomiaru przepływu, dzięki czemu zrównoważenie podłogówki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Instalator oszczędza mnóstwo czasu, a ogrzewanie od razu działa prawidłowo.
Nowe rozdzielacze produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 1.4301 gwarantującej dużą wytrzymałość mechaniczną. Belki rozdzielacza w warunkach laboratoryjnych są w stanie wytrzymać do 349 bar ciśnienia wewnętrznego. Zastosowanie specjalnego profilu 35×1,5 mm pozwala na obniżenie prędkości przepływu o 10%. W porównaniu do profili mosiężnych tej samej średnicy, pozytywnie wpływa to na charakterystykę hydrauliczną, zmniejszając opory przepływu.
Potwierdzeniem najwyższych standardów jakości jest 10-letnia gwarancja udzielana przez firmę Rettig Heating na ten produkt (z wyłączeniem osprzętu, tj. zaworów i wskaźników przepływu, na które gwarancja wynosi 5 lat).

www.purmo.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *