Laser płaszczyznowy Stanley SL360 – nowość na rynku

W sprzedaży pojawiło się nowe urządzenie z oferty firmy Stanley. Laser płaszczyznowy SL360 sprawdzi się podczas prac budowlano-wykończeniowych.

Laser płaszczyznowy Stanley SL360

Laser płaszczyznowy SL360 wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, która pozwala na prowadzenie pomiarów na płaszczyźnie poziomej wokół lasera bez konieczności jego obracania. Jest to możliwe dzięki 3 wiązkom emitowanym przez trzy samodzielne źródła światła umieszczone na urządzeniu w taki sposób, że każdy promień pokrywa 1/3 okręgu (120º). Laser posiada również funkcję pracy przy użyciu pojedynczej wiązki, co pozwala zaoszczędzić energię.

Laser płaszczyznowy Stanley SL360

Laser płaszczyznowy Stanley SL360 przeznaczony jest do prac budowlano-wykończeniowych prowadzonych wewnątrz pomieszczeń. Osobom zajmującym się profesjonalnie remontami i budową urządzenie zapewni szybkie trasowanie linii poziomych przydatnych przy budowie sufitów podwieszanych i pracach instalacyjnych. Urządzenie sprawdzi się również podczas dekorowania ścian, gdy konieczne jest wyznaczenie linii poziomych potrzebnych np. do równego namalowania lub wyłożenia lamperii czy naklejenia borderów. Laser płaszczyznowy będzie również bardzo pomocny podczas oznaczania poziomów, wzdłuż których zostaną powieszone szafki kuchenne lub półki.

REKLAMA


Nowy laser płaszczyznowy Stanley SL360 emituje wiązkę o zasięgu 100 metrów. W przypadku większych odległości, gdy prace prowadzone są w dużych pomieszczeniach, jak hale lub magazyny, laser współpracuje z detektorem. Dokładność urządzenia wynosi +/- 3,2 mm na każde 30 metrów, zaś śruba nastawcza pozwala na precyzyjną korektę ustawienia lasera. Niwelacja dokonywana jest za pomocą samopoziomującego mechanizmu wahadłowego. Laser płaszczyznowy Stanley SL360 dostępny jest w sprzedaży jako samodzielne urządzenie oraz w zestawie z tyczką i detektorem.

Laser płaszczyznowy Stanley SL360 - zatosowanie Laser płaszczyznowy Stanley SL360 – zatosowanie

Źródło: Stanley

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *