Tworzenie z modułów nie jest niczym nowym

Natura stworzyła miliony systemów modułowych. Weźmy plaster miodu. Każda jego komórka to graniastosłup o podstawie sześciokąta. I choć sam wzór się powtarza, zastosowanie zmienia się w zależności od zapotrzebowania – jedne komórki służą za miejsce magazynowania miodu, inne są zamieszkiwane przez larwy.

Zastosowanie w systemach regałowych nowych, lżejszych materiałów gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo. Zastosowanie w systemach regałowych nowych, lżejszych materiałów gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Firma Modul−System wykorzystuje tę samą prostą, choć pomysłową zasadę. Tworzy indywidualnie dostosowane, oparte na modułach systemy regałowe do pojazdów, a wachlarz wynikających stąd korzyści jest bardzo szeroki. Dając się ponieść wyobraźni lub korzystając z przygotowanych propozycji, przyszły użytkownik może sam skomponować system, który będzie odpowiadał jego indywidualnym potrzebom. Moduły można też dodawać lub usuwać wedle życzenia– także w późniejszym czasie, gdy zmienią się potrzeby. Każdy z modułów został wykonany i przetestowany zgodnie z uznanymi standardami i współdziała z pozostałymi elementami. Tak powstaje solidny system regałowy, który wytrzyma przez wiele lat. Łatwiej jest przechowywać i dostarczać same moduły niż całe systemy regałowe. Czas od zamówienia do dostawy jest krótki, można więc szybko zabrać się do pracy samochodem z nowym wyposażeniem.

Elementami modułu mogą być także szuflady, które wytrzymują obciążenie do 70 kg. Elementami modułu mogą być także szuflady, które wytrzymują obciążenie do 70 kg. Funkcjonalne otwory sprawiają, że metal jest lżejszy, nie tracąc na wytrzymałości. Funkcjonalne otwory sprawiają, że metal jest lżejszy, nie tracąc na wytrzymałości.

Każdy z modułów ma ściśle określone zastosowanie. Jego jednostka to szuflada, półka bądź szafka. Klient powinien sam zdecydować, które konkretnie moduły będą przydatne. Na przykład elektryk będzie potrzebował więcej skrzynek do przechowywania kabli i narzędzi, hydraulik będzie zaś wolał dobrze zorganizowany stół warsztatowy, posłaniec czy kurier natomiast zdecyduje się na zabudowę ścian pojazdu półkami na paczki. Moduły umożliwiają powstanie układu niemal doskonałego. Niema też problemu z dostosowaniem systemu regałowego dodanego pojazdu. Jeśli na przykład ma on boczne przesuwane drzwi, należy tylko przewidzieć na nie miejsce w regale. Kolejną korzyścią jest to, że dzięki modułom można łatwo zmienić układ regałów – co ważne jest wówczas, gdy zmieniają się potrzeby lub gdy wprowadza się nowy, ułatwiający pracę produkt. W razie uszkodzenia któregoś z modułów można go z łatwością wymienić. W dodatku system taki nie jest drogi – płaci się tylko za te moduły, które są potrzebne. Dzięki nim można łatwo stworzyć taki układ, który będzie spełniał wymagania klienta. Modul−System wiele inwestuje w prace nad rozwojem produktu, stosując coraz lepsze materiały, rozwiązania i wzory. Systemy regałowe budowane są obecnie ze stali o wysokiej wytrzymałości, co umożliwia zmniejszenie ich gabarytów i masy własnej wyposażonego samochodu. Skoro samochód waży mniej, można do niego więcej załadować. Można też wybrać mniejszy, tańszy pojazd, który zużywa mniej paliwa i tym samym jest bardziej przyjazny zarówno dla kieszeni właściciela, jak i dla środowiska naturalnego.

REKLAMA


System regałowy do samochodów serwisowych

Tak samo wytrzymały, ale teraz o 20% lżejszy. Nowy system regałowy do samochodów serwisowych.

Systemy regałowe oferowane przez Modul−System budowane są obecnie ze stali o wysokiej wytrzymałości, co umożliwia zmniejszenie ich gabarytów i masy własnej wyposażonego samochodu.
Skoro samochód waży mniej, można do niego więcej załadować, bez przekraczania dopuszczalnego maksymalnego obciążenia. Można też wybrać mniejszy, tańszy pojazd, który zużywa mniej paliwa i jest bardziej przyjazny zarówno dla kieszeni właściciela jak i dla środowiska naturalnego.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie znajdziecie Państwo przykłady zabudowy interesujących was samochodów lub prosimy o bezpośredni kontakt w celu otrzymania katalogu oraz szczegółowej oferty.

Modul-System Wyposażanie samochodów Sp. z o.o.
ul. Andrzeja Struga 21, 02−298 Warszawa
tel. 022 868 05 07, fax.022 868 05 08

info@modul-system.pl
www.modul-system.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *