Mini żuraw do szyb – do czego służy?

Montaż okien, w szczególności tych o dużych rozmiarach, jest zadaniem dość wymagającym. Łatwo jest o pęknięcie szyby, a to generuje ogromne koszty. Rozwiązaniem, które podnosi poziom bezpieczeństwa podczas pracy i ułatwia ją jest zastosowanie mini dźwigu. Czy wiesz, jakie możliwości daje to urządzenie i gdzie jest najchętniej używane? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Mini żuraw do szyb - do czego służy?

 

Czym jest mini żuraw?

Mini żuraw jest pewnego rodzaju dźwigiem o niewielkich rozmiarach, których głównym zastosowaniem jest praca podczas wymiany okien i szyb. Mini żuraw to doskonałe rozwiązanie, pozwalające na transport ładunku o dużym ciężarze. Mini żuraw do szyb przyda się w wielu sytuacjach, gdy nie ma miejsca bądź konieczności angażowania w pracę dużego dźwigu. Co ciekawe, mini dźwig może pracować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, co daje zupełnie nowe, szerokie możliwości. Mini dźwig budowlany jest lekki i łatwy w transporcie, dzięki czemu jest w pełni mobilny.

Kiedy stosuje się mini żurawie?

Mini żurawie pracują przede wszystkim przy wymianie okien i szyb, ale nie tylko. Swoje zastosowanie znajdą także przy wszelkich budowach konstrukcji stalowych, magazynów czy domów modułowych, w pracach dekarskich i wszędzie tam, gdzie zwykły, duży dźwig nie znajdzie swojego zastosowania. Bardzo często małe dźwigi angażuje się do prac w miejscach trudnodostępnych, a także do montażu paneli elewacyjnych. Warto wiedzieć, że małe żurawie potrafią, udźwignąć nawet 9 ton, co daje potężne możliwości zastosowania sprzętu do wykonywania wielu działań budowlanych.

REKLAMA

Mini żuraw do szyb – jak używać?

Mini żuraw jest urządzeniem budowlanym, którego obsługa wymaga pewnych umiejętności. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem mini żurawi. Firmy bardzo często oferują nie tylko urządzenie, ale przede wszystkim wykwalifikowanego operatora, który będzie w stanie wykonać każde powierzone zadanie. Mini dźwigi to doskonały sposób na usprawnienie i ułatwienie prac budowlanych, a także na podniesienie poziomu bezpieczeństwa podczas pracy. Manipulator do przenoszenia szyb nie tylko niweluje ryzyko ich opuszczenia, ale także zmniejsza niebezpieczeństwo ich pęknięcia. Zastosowanie do montażu szyb jest chyba najpopularniejsze, warto jednak wiedzieć, że mini żuraw Maeda swoje zastosowanie znajdzie także w wielu innych, trudno dostępnych miejscach, a usługi nim można zamówić na terenie całego kraju. Mini dźwig przyda się na każdej budowie, a wygodne sterowanie radiowe pozwoli na komfortowe użytkowanie sprzętu z najwyższą precyzją.

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *