Na jesienne wieczory – klimatyzator Aqua

Pożegnaliśmy już upalne dni i niestety przyszła pora na chłodne, jesienne wieczory. Przy tej okazji, możemy wykorzystać zaawansowane funkcje klimatyzatorów Aqua firmy Haier, które przystosowane są nie tylko do chłodzenia w okresie letnim, ale również grzania w okresach przejściowych. Urządzenie doskonale sprawdza się w temperaturach od 15°C do -10°C (od 2,6 kW do 3,6 kW) oraz kiedy zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia. Dodatkowymi zaletami jest szybkość ogrzewania wnętrza oraz niskie koszty względem uruchomienia całej instalacji grzewczej.

Na jesienne wieczory – klimatyzator Aqua

Nowy klimatyzator wyposażony jest w generator Nano-Aqua, dzięki czemu nie wysusza powietrza. Generator ten jonizuje cząsteczki wody w nanometryczne jony, które mogą być łatwo absorbowane przez suchą warstwę skóry, co umożliwia jej nawilżanie.

Wyposażenie urządzenia w podwójny wlot powietrza pozwala wybierać kierunek przepływu powietrza z klimatyzatora. Podczas uruchomienia funkcji grzania, powietrze kieruje się w dół zapewniając szybsze nagrzanie całego pomieszczenia.

REKLAMA


Aqua firmy Haier pozwala także na ustawienie temperatury i hałasu do poziomów zapewniających spokojny sen. Funkcja Komfortowy Sen gwarantuje obniżenie hałasu aż do 8dB. Dzięki temu można ogrzewać pomieszczenie nawet w nocy (bez obaw o zakłócenie ciszy). Dodatkowe wyposażenie w filtr przeciwpleśniowy eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz wyłapuje już najmniejsze cząstki szkodliwych grzybów i pleśni.

Dodatkową zaletą jest nowoczesna, cienka konstrukcja oraz stylowy design, sprawiający że urządzenie idealnie komponuje się z aranżacjami wnętrz.

Na jesienne wieczory – klimatyzator Aqua

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *