Nowa generacja mat na siatce: ProRox Wired Mat

Od września w ofercie Rockwool dostępny jest nowy produkt: ProRox Wired Mat. Jest to ulepszona mata ze skalnej wełny mineralnej z galwanizowaną siatką stalową do izolacji instalacji przemysłowych.

nowa-generacja-mat-na-siatce-prorox-wired-wat

stalową do izolacji instalacji przemysłowych. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o izolację urządzeń i instalacji wysokotemperaturowych jest dla wielu specjalistów mata ze skalnej wełny mineralnej z galwanizowaną siatką stalową, stosowana na rynku z powodzeniem już od wielu lat. ProRox WM firmy Rockwool – to nowa generacja mat, dla których wyraźnie poprawiono przewodność cieplną w wysokich temperaturach i postawiono na korzyści logistyczne.

Dzięki nowemu układowi włókien mineralnych maty ProRox WM 80 i ProRox WM 100 mają bardzo równomierną strukturę laminarną, zapewniającą im dużą elastyczność. Dlatego zastosowanie mat jest wszechstronne: na rurociągach oraz na powierzchniach płaskich o skomplikowanych i nieregularnych kształtach, takich jak elektrofiltry, kotły energetyczne, zbiorniki.

REKLAMA


Polepszone parametry termiczne pozwalają na zmniejszenie dotychczas stosowanych grubości izolacji o 10- 15%, zaoszczędzając czas i koszty, a całe rozwiązanie zabiera mniej miejsca, co jest korzystne przede wszystkim w przypadku izolacji instalacji w ograniczonej przestrzeni. Maty ProRox produkowane są w standardzie AS Quality, dające bezpieczeństwo użytkowania na instalacjach ze stali szlachetnej.

Bardziej kompaktowe opakowanie nowych mat z siatki drucianej stanowi dużą zaletę zarówno dla dystrybutorów, jak i dla specjalistów w zakresie montażu izolacji. Ze względu na ulepszoną strukturę włókna, maty można efektywniej zwinąć i połączyć je w dwupak.

www.rockwool.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *