Nowa kurtyna Euroheat Defender XC

Na początku sezonu grzewczego 2009/2010 firma EUROHEAT wprowadziła do swojej oferty nową kurtynę zimną DEFENDER XC. Nowy DEFENDER XC cechuje się wysokim wydatkiem wentylatora sięgającym 2100 m3/h oraz bardzo wysokim zasięgiem na poziomie 3,5 metra.

Nowa kurtyna Euroheat Defender XC

Tak jak i pozostałe kurtyny firmy EUROHEAT, DEFENDER XC można łączyć modułowo. Dodatkowo kurtyny DEFENDER XC możliwa jest praktycznie w każdej pozycji dzięki specjalnie zastosowanemu ułożyskowaniu wentylatora. Elementem dodatkowym przemawiającym za zastosowaniem kurtyny DEFENDER XC w różnych pomieszczeniach na niewymagających konstrukcjach wsporczych jest jej niewielka masa, która wynosi zaledwie 14,5kg.
Rezygnacja z modułu elektronicznego jak oraz uproszczony system sterowania spowodowały, że podłączenie ze strony elektrycznej jest wyjątkowo łatwe, a tym samym koszty instalacji są niskie. Prosty i niezawodny układ przekaźnikowy współpracujący ze specjalnie wykonanym na potrzebę kurtyn panelem naściennym DX czyni cały system niezawodny i przyjazny w obsłudze. Podobnie jak pozostałe kurtyny EUROHEAT, DEFENDER XC oferowany jest w nowej, srebrnej kolorystyce. Dzięki temu kurtyny będzie można jeszcze korzystniej wkomponować w wystrój istniejących jak i powstających obiektów.
Bardzo istotną cechą nowej kurtyny DEFENDER XC jest jej wyjątkowo niska cena, co czyni z niej silnego konkurenta na rynku.

www.euroheat.pl

REKLAMA


 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *