Nowe kalibratory ciśnienia od Fluke

Fluke Corporation rozszerza linię kalibratorów ciśnienia przeznaczonych do prac w terenie o nowe modele w seriach 700G, 719Pro i 721. Nowe przyrządy są prostsze w obsłudze, bardziej wytrzymałe i najbardziej dokładne w swojej klasie.

Nowe kalibratory ciśnienia od Fluke

Kalibratory i wskaźniki ciśnienia z serii Fluke 700G, 719Pro i 721 przeznaczone są dla techników i specjalistów z branży energetycznej, spożywczej, chemicznej, rafineryjnej, papierniczej i wodnokanalizacyjnej.

Nowe kalibratory ciśnienia Fluke 719Pro gwarantują największą w swojej klasie dokładność pomiarów rzędu 0,025%. Wbudowana pompa elektryczna eliminuje konieczność ręcznego pompowania – pozwala na wygenerowanie 300 psi za pomocą jednego przycisku. Można ją zaprogramować, by uzyskać żądaną wartość ciśnienia, lub ustawić wartość maksymalną tak, by zapobiec wystąpieniu nadciśnienia. Dzięki sondzie RTD, Fluke 719Pro pozwala na pomiary temperatury w zakresie od -50 do 150 °C. Wbudowany zbiornik na ciecz kompensuje zmiany stanu cieczy. Ponadto model 719Pro umożliwia pomiar i generowanie prądu w zakresie mA (najlepsza w wojej klasie dokładność – 0,015%) z jednoczesnym pomiarem ciśnienia w celu sprawdzania zaworów i przetworników I/P oraz symulację sygnałów prądowych (mA) w celu rozwiązywania problemów z pętlami 4-20 mA. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze i możliwości obsługi jedną ręką, ten kalibrator ciśnienia jest idealnym narzędziem dla zapracowanych profesjonalistów.

REKLAMA


Nowe kalibratory ciśnienia od FlukeNowe kalibratory ciśnienia od Fluke

14 nowych modeli precyzyjnych wskaźników ciśnienia z serii Fluke 700G charakteryzuje prosta obsługa oraz wytrzymała i niezawodna konstrukcja zapewniająca precyzyjny pomiar ciśnienia od 20 mbar do 690 bar przy dokładności na poziomie 0,05%. Przyrządy z serii 700G są zgodne z większością testowych pomp pneumatycznych i hydraulicznych. Wraz z oprogramowaniem TRACK (opcjonalne) umożliwiają rejestrowanie i przesyłanie do komputera ponad 8000 pomiarów ciśnienia zarejestrowanych w terenie. Podświetlany, czytelny ekran 5 i pół cyfry oraz wytrzymała konstrukcja zapewniają wygodę użytkowania i wysoką wydajność pracy.

Kalibratory ciśnienia z serii Fluke 721 dzięki dwóm wejściom o różnych zakresach oraz możliwości precyzyjnego pomiaru temperatury idealnie nadają się do kontroli ciśnienia w instalacjach przesyłowych. Dwa izolowane czujniki pozwalają na równoczesny pomiar ciśnienia statycznego i różnicowego substancji (co jest dużym ułatwieniem przy przygotowywaniu gazów do transportu) z dokładnością do 0,025%. Użytkownicy mogą wykorzystywać 14 predefiniowanych zakresów pomiarowych dla niskich i wysokich ciśnień. Zakres pomiarowy może być rozszerzony dzięki zewnętrznym modułom ciśnieniowym z serii Fluke 700 (29 zakresów). Urządzenie może również generować i mierzyć prąd, co pozwala na testowanie zaworów i przetworników I/P oraz rozwiązywanie problemów z pętlami kontrolnymi. Fluke 721 wyposażony jest w wejście Pt100 RTD pozwalające na podłączenie dodatkowej sondy temperaturowej.

Duży, podświetlany ekran pozwala monitorować jednocześnie trzy źródła danych.

Wszystkie modele z serii Fluke 700G, 719Pro i 721 objęte są trzyletnią gwarancją.

Więcej informacji o najnowszych produktach Fluke znajdą Państwo na www.fluke.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *