Nowe klimatyzatory ścienne Haier

W ofercie Haier pojawiły się nowe klimatyzatory ścienne. Wśród nich urządzenia przyjazne dla środowiska, pracujące na czynniku R32. Flexis i Flare to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają odczuć komfort użytkowania.


Flexis to jednostka, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających. W swoim standardzie posiada sterowanie Wi-Fi, czujnik Eco i funkcję przepływu powietrza 3D. Cechą charakterystyczną obu klimatyzatorów jest ich wysoka energooszczędność (klasa A+++) przy bardzo dobrej wydajności chłodzenia i grzania. Dzięki nowoczesnemu systemowi optymalizacji hałasu są niezwykle ciche, a zawansowana technologia komponentów i kompaktowa budowa sprawiają, że czas montażu jednostek został znacznie skrócony.

nowe klimatyzatory scienne haier1 - Nowe klimatyzatory ścienne Haier
Haier Flexis

W nowościach Nebula Black Mirror o innowacyjnym wyglądzie, idealnie wkomponowująca się w przestrzeń biur, sal konferencyjnych i apartamentów. Nowoczesny, elegancki design sprawiają, że klimatyzator jest ceniony przez architektów, ponieważ stanowi doskonałe wypełnienie aranżacji pomieszczenia. Nebula Black Mirror to przyjemność korzystania – sterowanie systemem klimatyzacji może odbywać się przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem, a dzięki kompaktowej budowie i nowatorskiej technologii optymalizacji hałasu, urządzenie pracuje na poziomie głośności nawet do 20dB. Urządzenie wyposażone jest w specjalny Generator Nano Aqua, który jonizuje cząsteczki wody w nanometryczne jony, które mają wpływ na prawidłowe oczyszczanie powietrza i pomagają utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry. Na wszystkie klimatyzatory Haier obowiązuje 5-letnia gwarancja!

nowe klimatyzatory scienne haier2 - Nowe klimatyzatory ścienne Haier
Haier Nebula Black Mirror

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie i cieszy się także coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. W ofercie Haier znajdują się systemy klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

nowe klimatyzatory scienne haier3 - Nowe klimatyzatory ścienne Haier
Haier Flare

Generalnym Dystrybutorem Haier jest firma Refsystem Sp. z o.o.

Więcej informacji haier-ac.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here