Nowe kotły Beretta – Exclusive – wyróżniają się innowacyjnym wzornictwem i wysoką efektywność energetyczną

Nowa seria kotłów wiszących marki Beretta – Exclusive – oferuje wiele zalet, w tym innowacyjny system aktywnej kontroli spalania (ACC), przyjazny dla użytkownika panel sterowania i możliwość zdalnego sterowania. Te cechy sprawiają, że kocioł Exclusive jest nowoczesnym i odpowiednim wyborem dla osób, które nie chcą iść na kompromis w zakresie wzornictwa i efektywności energetycznej.

Beretta Exclusive
Beretta Exclusive

Beretta, część Grupy Riello, lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i efektywności energetycznej, jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

Beretta Exclusive

Kocioł Exclusive wyposażony jest w nowoczesny i przyjazny dla użytkownika panel sterowania, pokryty elegancką klapką, pod którą widać pasek LED wskazujący aktualny stan pracy. Interfejs posiada 3,5-calowy podświetlany wyświetlacz LCD, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą tekstu i ikon. Cztery przyciski umożliwiają przeglądanie panelu w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając dostęp do wszystkich ustawień i parametrów kotła i instalacji. Zaawansowana autodiagnostyka w połączeniu z wyjątkowymi funkcjami panelu sterowania uzupełnia obraz innowacji. System ACC kotła, zaprojektowany oraz opracowany przez Beretta, zapewnia funkcjonalność, wydajność i niski poziom emisji w każdych warunkach. System utrzymuje optymalną wartość mieszanki powietrza i gazu na czas trwania modulacji mocy – zapewniając, że odczyty dwutlenku węgla spełniają surowe normy emisji. Zaawansowany, ekskluzywny system sterowania zapewnia samoregulację spalania, dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnej kalibracji, a kocioł może pracować z różnymi rodzajami gazu.

REKLAMA

Dzięki ulepszonej technologii wymienniki ciepła w kotłach Beretta charakteryzują się bardzo wysoką sezonową wydajnością energetyczną wynoszącą 94% (wydajność obliczona zgodnie z nową dyrektywą Unii Europejskiej ErP) i mają klasę efektywności energetycznej A. Kocioł oferuje wydajność energetyczną i redukcję emisji bez wpływu na poziom komfortu.

Programator Wi-Fi BeSMART
Programator Wi-Fi BeSMART

Podłączając programator Wi-Fi BeSMART do kotła w trybie komunikacji cyfrowej, możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem, za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Ta kombinacja kotła z programatorem gwarantuje klasę efektywności energetycznej na poziomie A+. Aby uzyskać szczegółowe informacje o nowym programatorze BeSMART, odwiedź naszą dedykowaną stronę www.besmart-home.pl.

Beretta Exclusive

Ze względu na wysoką jakość wyposażenia Beretta RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl. Rejestrując kocioł w trybie online, użytkownicy będą automatycznie informowani o planowanych kontrolach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi kotła będą w bazie danych producenta.

Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.berettaheating.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *