Nowe odkurzacze firmy Bosch do pracy na sucho i mokro

Podczas pracy elektronarzędziami, a zwłaszcza obróbki materiałów budowlanych (m.in. betonu), powstaje duża ilość drobnego pyłu kwarcowego, którego wdychanie jest szkodliwe dla zdrowia, ogranicza widoczność i zanieczyszcza otoczenie.

Nowe odkurzacze firmy Bosch do pracy na sucho i mokro

Aby zapewnić profesjonalnym użytkownikom wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i higieny w ich miejscu pracy, firma Bosch wprowadza nową gamę odkurzaczy certyfikowanych do klasy L i M. Ich znakiem rozpoznawczym jest wygodny system zaczepów współpracujących z walizkami systemowymi L-BOXX, przez co odkurzacz staje się wygodnym środkiem transportu dla narzędzi i osprzętu o wadze do 15 kg.

Dzięki wydajnej turbinie o mocy 1380 W odkurzacze osiągają bardzo wysokie podciśnienie 254 mbar, co zapewnia doskonałe odprowadzanie pyłu przy pracy na sucho i mokro. Wszystkie odkurzacze są wyposażone w półautomatyczny (SFC) lub automatyczny (AFC) system oczyszczania filtra i posiadają dodatkowe gniazdo zasilające, pozwalające na automatyczne włączenie odkurzacza przez podłączone do niego elektronarzędzie.

REKLAMA


Polscy użytkownicy elektronarzędzi profesjonalnych mogą wziąć udział w ogólnoeuropejskim programie 1000 NARZĘDZI – 1000 TESTERÓW. W ramach programu mogą bezpłatnie przetestować nowości produktowe z linii narzędzi profesjonalnych marki Bosch. Relacje z testów publikowane są na stronie programu www.1000tools1000testers.com, na łamach współpracujących magazynów branżowych oraz na stronie www. bosch-professional.pl. Profesjonaliści zainteresowani testowaniem elektronarzędzi Bosch Professional mogą zgłosić się do programu, wypełniając formularz na stronie www.1000tools1000testers.com.

Źródło: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *