Nowe przewody grzejne SelfTec®DW

Nowym produktem w ofercie firmy ELEKTRA są samoregulujące przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®DW. Można je stosować wewnątrz rurociągów z wodą pitną, co potwierdza certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH.

Przekrój rurociągu z zamontowanym systemem ELEKTRA SelfTec®DW Przekrój rurociągu z zamontowanym systemem ELEKTRA SelfTec®DW

Doskonale sprawdzają się w sytuacji, kiedy dostęp do rury jest utrudniony np. ze względu na ułożoną już izolację lub wręcz niemożliwy, gdy rurociąg jest umieszczony w ścianie lub przechodzi przez przegrody.
Główne zastosowanie tego typu przewodów grzejnych to systemy ochrony przeciwzamarzaniowej podatnych na uszkodzenia wywołane niską temperaturą, a więc rur znajdujących się na zewnątrz oraz w pomieszczeniach nieogrzewanych. Dzięki montażowi wewnątrz rurociągu nie musimy przeprowadzać większych modyfikacji mechanicznych instalacji wodociągowej lub izolacji w celu zabezpieczenia przed zamarzaniem. Przewody samoregulujące są bezobsługowe, odporne na przegrzania i pozwalają na efektywne wykorzystanie energii elektrycznej.

www.elektra.pl

REKLAMA


 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *