5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego

PexPenta to 5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego wykonana z sieciowanego polietylenu o wysokiej gęstości. Premiera tego przełomowego produktu Purmo miała miejsce na największych targach branży instalacyjnej ISH we Frankfurcie.

Nowoczesna automatyka dla ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego KAN-therm

Spółka KAN z Białegostoku rozszerza ofertę o nowe elementy do automatyzacji ogrzewania podłogowego. Precyzyjne urządzenia regulujące temperaturę w pomieszczeniach, z jednej strony zapewnią właściwy komfort cieplny, z drugiej - umożliwią znaczne oszczędności energii.

Mata grzejna Ensto eWoodMat od firmy Ensto

Ensto eWoodMat to mata grzejna przeznaczona do pomieszczeń suchych, która może być instalowana bezpośrednio pod parkietem lub podłogą z paneli laminowanych, bez konieczności wykonywania wylewki.

Łatwy montaż ogrzewania płaszczyznowego

Kisan wprowadził do sprzedaży uniwersalną listwę montażową wykonaną z tworzywa sztucznego przeznaczoną do układania instalacji ogrzewania podłogowego i ściennego z użyciem rur o średnicach 14 mm, 16 mm i 20 mm.

Ogrzewanie podłogowe Kisan Comfort

Płyta izolacyjna w ogrzewaniu podłogowym stanowi podstawę do jego wykonania. Musi spełniać wiele funkcji, zaczynając od zapewnienia minimalnej wymaganej izolacji cieplnej, poprzez stabilność całej konstrukcji podczas układania rur, jak również stanowić wystarczającą barierę przeciwwilgociową.

Ogrzewanie podłogowe Kisan Comfort Floor Fast

Firma Kisan wprowadziła nowy system ogrzewania podłogowego Kisan Comfort Floor Fast. System charakteryzuje się krótszym czasem montażu ogrzewania podłogowego w stosunku do systemu tradycyjnego, bazującego na styropianie z folią i mocowaniu rur za pomocą spinek.

Ogrzewanie ścienne Kisan Comfort Wall Standard

Ogrzewanie ścienne Kisan Comfort zaliczamy wraz z ogrzewaniem podłogowym do ogrzewań płaszczyznowych. Stosujemy je najczęściej wtedy, gdy z różnych powodów nie możemy zastosować ogrzewania podłogowego, np. kiedy podłoga wykończona jest grubym drewnianym parkietem lub powierzchnia podłogi jest zbyt mała, aby pokryć straty ciepła w pomieszczeniu.

System ogrzewania podłogowego Kisan Comfort Floor Dry

System Kisan Comfort Floor Dry został opracowany do zastosowania w obiektach, w których stropy nie są w stanie przenosić obciążeń związanych z jastrychami wylewanymi na mokro, na przykład stropach drewnianych. Polecany jest również do budynków o każdej konstrukcji, gdzie wymagana jest niższa wysokość zabudowy lub szybka realizacja prac budowlanych.

Rozdzielacze na lata

Marka Purmo wzbogaca swoją ofertę elementów ogrzewania podłogowego o nowe rozdzielacze ze stali nierdzewnej.

Płyty izolacyjne Raychem Isolecta

Stanowią idealne uzupełnienie elektrycznych systemów ogrzewania podłogowego o izolację podłoża. Przy grubości płyty zaledwie 10 mm czas rozruchu maty lub przewodów grzejnych można skrócić nawet o 65%.