Nowe termostatyczne zawory ATM

Zawory mieszające ATM zapewniają stałą temperaturę wody na wyjściu z zaworu (ustawianą w zakresie 20÷43°C lub 35÷60°C) i zapobiegają oparzeniom w instalacjach ciepłej wody użytkowej.

Zawory przełączające ze sprężyną zwrotną ESBE Seria ZV (Zawory strefowe)

Esbe wprowadziło do oferty zawory strefowe z serii ZV. Zawory dostępne są w hurtowniach na terenie całego kraju.

Esbe wprowadza termostatyczne zawory mieszające z symetrycznym kierunkiem przepływu

Firma ESBE oferuje bogatą gamę zaworów, siłowników i układów regulacyjnych do instalacji grzewcznych i systemów chłodzących. Dostarcza produkty i rozwiązania, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Obecnie ESBE posiada najbogatszą ofertę termostatycznych zaworów mieszających, teraz wprowadza nową serię VTA350 z symetrycznym kierunkiem przepływu. ESBE oferuje w sumie 142 rodzaje termostatycznych zaworów mieszających z różnymi wariantami przyłączy, kierunku przepływu, wartości Kvs i zakresów temperatury.

Termostatyczne zawory mieszające ATM – skuteczna ochrona przed poparzeniem

W maju ubiegłego roku firma AFRISO zaprezentowała rodzinę produktów ProControl, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród instalatorów. Seria ProControl to urządzenia przeznaczone do regulowania instalacji grzewczych, chłodzących i ciepłej wody użytkowej. W jej skład wchodzą obrotowe zawory mieszające ARV, siłowniki elektryczne ARM oraz termostatyczne zawory mieszające ATM.

Głowica i zawory termostatyczne firmy Grupa Armatura

Grupa Armatura poszerzyła ofertę armatury grzewczej o wysokiej jakości zawory i głowice termostatyczne, przeznaczone do wszystkich typów instalacji centralnego ogrzewania. Solidne i ergonomiczne rozwiązania gwarantują komfortowe użytkowanie i energooszczędność.

Jak dobrać zawór – przeznaczenie zaworu mieszanie

zawor
Postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami można dokonać doboru zaworu obrotowego, grzybkowego, czy termostatycznego mieszającego do każdego rodzaju obiegu grzewczego.

ESBE – Zestawy zaworów obrotowych VRG z siłownikami ARA

Firma ESBE wprowadziła do swojej oferty zestawy zaworów o dużych wartościach Kvs z napędem elektrycznym. Obrotowe zawory mieszające z serii VRG i siłowniki z serii ARA są dostarczane jako zestaw w pojedynczym opakowaniu.

Zawory i siłowniki ProControl firmy AFRISO

Zawory i siłowniki ProControl zaprojektowano w oparciu o bogate doświadczenia we współpracy z instalatorami. Owocem tysięcy rozmów jest zwięzła i klarowna oferta, optymalnie dopasowana do potrzeb wykonawców i użytkowników instalacji. Szczególnie zadbano o łatwy i intuicyjny dobór, montaż i nastawę zaworów i siłowników. Produkty są przyjemne dla oka i przyczyniają się do nowoczesnego i profesjonalnego wyglądu instalacji.

Nowe zawory kulowe w asortymencie Valvex

Zawory kulowe to najczęściej wybierane przez fachowców przepustnice. Nic dziwnego, są przecież wyjątkowo szczelne i łatwe w obsłudze. Dlatego mają zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale także w przemyśle. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze są proste i solidne rozwiązania. Obecnie Firma Valvex wprowadza na rynek dwa nowe produkty.

Nowatorskie rozwiazania w zestawach GM40

Zestawy pompowo-mieszające GM 40 firma Ferro wyposażyła w nowoczesne czterodrogowe zawory termostatyczne, działające na innej zasadzie niż zawory termostatyczne grzejnikowe z głowicą. Ferro wykorzystało bowiem zasadę termostatycznego zaworu mieszającego stosowanego dotychczas m.in. do układów ciepłej wody użytkowej.

Zobacz także