Nowości klimatyzacyjne Gree na sezon 2021

Nowości klimatyzacyjne Gree na sezon 2021

Gree Soyal

Najnowszy model Gree Soyal to stylowa i funkcjonalna rewolucja wśród klimatyzatorów ściennych Gree. Model ten, poza ekstrawaganckim i nowoczesnym wyglądem, cechują bowiem wcześniej niedostępne funkcje i możliwości.

Wykrywanie ludzi
Dzięki inteligentnemu czujnikowi obecności oraz temperatury ludzi i otoczenia Gree Soyal jest w stanie automatycznie sterować kierunkiem nawiewu zgodnie z oczekiwaniami użytkowników i ich pozycją w pomieszczeniu.

REKLAMA

Samooczyszczanie
Funkcja ta pozwala na uruchomienie autooczyszczania jednostki wewnętrznej z nagromadzonych podczas pracy zanieczyszczeń. Dzięki temu modelowi użytkownik zyskuje najwyższą jakość powietrza oraz gwarancję długiej żywotności urządzenia.

Dwie niezależne żaluzje pionowe
Dzięki innowacyjnej konstrukcji dzielonej żaluzji pionowej Gree Soyal umożliwia kierowanie nawiewem powietrza nie tylko w pionie i poziomie, ale również w dwóch kierunkach jednocześnie.

Najwyższa energooszczędność
Model ten cechują wysokie parametry pracy i niskie zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na najwyższą wśród klimatyzatorów Gree klasę efektywności energetycznej. Zarówno dla chłodzenia i ogrzewania oraz wszystkich wydajności wynosi ona A+++.

Przedłużona gwarancja
Klimatyzator Soyal objęty został aż 7-letnią gwarancją!

Gree Fairy

Klimatyzator Gree Fairy to stylistyczna innowacja w wersjach matowych Silver i Dark. Estetyczny panel oraz niewielkie gabaryty sprawiają, że cieszy się on popularnością wśród użytkowników ceniących elegancję i wyszukany design.

Matowe panele
Silver i Dark Dzięki stylowym matowym panelom w dwóch wersjach kolorystycznych klimatyzator idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Ogrzewanie w skrajnych warunkach
Model ten, dzięki przemyślanej konstrukcji, jest w stanie wydajnie ogrzewać pomieszczenia nawet do temperatur -22°C na zewnątrz.

Szerokie opcje sterowania
Gree Fairy, poza standardowym pilotem bezprzewodowym oraz modułem Wi-Fi, może być doposażony w funkcjonalny sterownik naścienny, kontroler centralny, moduł pozwolenia na pracę lub bramkę BMS.

Nowości klimatyzacyjne Gree na sezon 2021

Gree Pular

Model Pular łączy w sobie niską cenę oraz szerokie możliwości. Ten prosty w designie klimatyzator cechują funkcje dostępne do tej pory wyłącznie dla wyższych modeli. Dzięki temu Gree Pular podnosi na wyższy poziom ofertę klimatyzatorów z półki „basic”.

Szerokie opcje sterowania
Poza pilotem bezprzewodowym oraz modułem Wi-Fi, które są w komplecie, Pular może być doposażony w stylowy sterownik naścienny, kontroler centralny, moduł pozwolenia na pracę lub bramkę BMS.

Samooczyszczanie
Funkcja ta pozwala na automatyczne uruchomienie oczyszczania jednostki wewnętrznej z nagromadzonych podczas pracy zanieczyszczeń. Dzięki temu modelowi użytkownik ma zapewnioną najwyższą jakość powietrza oraz długą żywotność urządzenia.

Automatyczne żaluzje pionowe i poziome
Dzięki automatycznym żaluzjom w łatwy sposób użytkownik może wybierać kierunek nawiewu powietrza zarówno w pionie, jak i poziomie.

Gree ścienny U-Match

Poszerzenie oferty lekkich klimatyzatorów komercyjnych serii Gree U-Match o model ścienny umożliwia aktualnie zastosowanie klimatyzatora ściennego o wydajności chłodniczej aż do 10 kW i grzewczej do 12 kW. Dzięki temu możliwe jest klimatyzowanie znacznie większych pomieszczeń i lokali.

Duża wydajność
Dostępność modeli aż do 10 kW wydajności chłodniczej pozwala na zastosowane ich w dużych pomieszczeniach komercyjnych.

Szeroki zakres temperatur grzania i chłodzenia
Urządzenie zostało przystosowane do pracy w skrajnych warunkach zewnętrznych. Model ten jest w stanie ogrzewać pomieszczenia do -20°C, a chłodzić do 48°C.

Bogate opcje sterowania
Dzięki uzupełnieniu oferty serii U-Match o tę jednostkę możliwe jest sterowanie klimatyzatorem ściennym nie tylko klasycznymi metodami jak pilot czy sterownik naścienny, ale również modułem sygnałów zewnętrznych (Dry contact) oraz bramką BMS Modbus.

Nowości klimatyzacyjne Gree na sezon 2021

Gree Amber Full Black & Gree G-Tech Silver

Również modele z dotychczasowej oferty Gree otrzymały nowe odsłony. Od bieżącego sezonu ceniony i popularny Amber Standard dostępny jest bowiem w niecierpliwie oczekiwanej wersji Full Black. Dodatkowo znany z łatwego serwisu i szerokich możliwości G-Tech może być w prosty sposób przestylizowany. Dzięki zamiennym dekorom użytkownik może wybierać między wersją Silver a Rose Gold.

www.gree.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beretta logo

Patron sekcji Klimatyzacja

Marka Beretta należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Beretta to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne.

Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.


Najnowsze