Nowości w ogrzewaniu – grzejniki uniwersalne i dekoracyjne

Firma Immergas od 20 lat dba o dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w ogrzewaniu. Produkty Immergas od lat charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Fot. 1. Uniwersalny grzejnik drabinkowy Virtus.Fot. 1. Uniwersalny grzejnik drabinkowy Virtus.

Dbałość o innowacyjność produktów rozpoczyna się już na etapie planów i koncepcji – w Centrum Badań i Rozwoju Immergas w głównej siedzibie firmy w Brescello. Tu zapadają kluczowe decyzje o wykorzystaniu nowych zaawansowanych rozwiązań i nowych funkcjonalnościach kotłów gazowych. W odpowiedzi na potrzeby rynku już na początku roku wprowadzono kocioł kondensacyjny nowej generacji oraz serię grzejników drabinkowych i dekoracyjnych.

Nowoczesna technologia w nowej gamie kotłów Victrix EXA ErP

Fot. 2. Grzejnik dekoracyjny Somnus.Fot. 2. Grzejnik dekoracyjny Somnus. Fot. 4. Klasyczny grzejnik drabinkowy Sol.Fot. 4. Klasyczny grzejnik drabinkowy Sol. Fot. 5. Kocioł kondensacyjny Victrix EXA ErP.Fot. 5. Kocioł kondensacyjny Victrix EXA ErP.

Kotły z serii Victrix EXA ErP to kwintesencja wydajności i oszczędności zamknięta w prostej i eleganckiej formie. Nowa propozycja Immergas jest w 100% zgodna z najostrzejszymi wymaganiami unijnymi dotyczącymi efektywności energetycznej. Wyposażone są w elektronicznie sterowaną pompę kotłową oraz posiadają maskownicę przyłączy w standardzie. To najbardziej efektywne rozwiązanie dla wielu instalacji lub modernizacji już istniejących. Ich zastosowanie pozwala na zmniejszenie zużycia energii, a dzięki identycznemu rozstawowi podłączeń hydraulicznych kocioł Victrix EXA ErP może z łatwością zastąpić kocioł z zamkniętą komorą spalania np.: Eolo Star, Eolo Mini.

reklama

Główne zalety:

 • prosta obsługa
 • 5 lat gwarancjibez konieczności opłacania dodatkowych pakietów
 • kocioł spełnia wymogi dyrektywy ErP
 • panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD
 • automatyka pogodowa, stopień ochrony elektrycznej IPX5D
 • nowoczesny wygląd i małe gabaryty – głębokość kotła wynosi tylko 30 cm

Kocioł dostępny w dwóch wersjach: VICTRIX EXA 28 1 ERP , VICTRIX EXA 32 1 ERP.

Grzejniki stworzone do najbardziej wymagających wnętrz

Najnowszą ofertę grzejników drabinkowych i dekoracyjnych Immergas wyróżnia nowoczesny i niepowtarzalny design dopasowany do najbardziej wymagających wnętrz. Ich niewątpliwą zaletą jest niezwykle wysoka jakość wykonania, zapewniająca trwałość na lata, potwierdzona 10-letnią gwarancją.
Grzejniki z naszej najnowszej oferty, oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, jaką jest ogrzewanie, mogą stać się również wyjątkowym elementem aranżacji pomieszczeń. Klasyczne modele doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju, jak i w tych bardziej tradycyjnych. Grzejniki dekoracyjne o geometrycznym kształcie, będą wyjątkowym elementem wystroju wnętrza lub oryginalną dekoracją ściany.

Do klasycznych grzejników drabinkowych należą następujące modele:

 • SOL
 • PARUS
 • VIRTUS
 • AURORA

Grzejniki dekoracyjne o wyszukanej formie to modele:

 • LIBER
 • PAX
 • SOMNUS
 • CERERA
Fot. 3. Pionowy grzejnik dekoracyjny Cerera.Fot. 3. Pionowy grzejnik dekoracyjny Cerera.

Standardowy kolor dla grzejników drabinkowych to RAL 9016 MAT. Dla grzejników dekoracyjnych kolorem standardowym jest GRAPHITE STRUKTURALNY. Na specjalne zamówienie grzejniki dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Więcej przydatnych informacji technicznych na stronie www.immergas.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here