Nowości w ogrzewaniu – grzejniki uniwersalne i dekoracyjne

Firma Immergas od 20 lat dba o dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w ogrzewaniu. Produkty Immergas od lat charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

nowosci w ogrzewaniu grzejniki uniwersalne i dekoracyjne - Nowości w ogrzewaniu - grzejniki uniwersalne i dekoracyjneFot. 1. Uniwersalny grzejnik drabinkowy Virtus.

Dbałość o innowacyjność produktów rozpoczyna się już na etapie planów i koncepcji – w Centrum Badań i Rozwoju Immergas w głównej siedzibie firmy w Brescello. Tu zapadają kluczowe decyzje o wykorzystaniu nowych zaawansowanych rozwiązań i nowych funkcjonalnościach kotłów gazowych. W odpowiedzi na potrzeby rynku już na początku roku wprowadzono kocioł kondensacyjny nowej generacji oraz serię grzejników drabinkowych i dekoracyjnych.

Nowoczesna technologia w nowej gamie kotłów Victrix EXA ErP

nowosci w ogrzewaniu grzejniki uniwersalne i dekoracyjne1 - Nowości w ogrzewaniu - grzejniki uniwersalne i dekoracyjneFot. 2. Grzejnik dekoracyjny Somnus. nowosci w ogrzewaniu grzejniki uniwersalne i dekoracyjne3 - Nowości w ogrzewaniu - grzejniki uniwersalne i dekoracyjneFot. 4. Klasyczny grzejnik drabinkowy Sol. nowosci w ogrzewaniu grzejniki uniwersalne i dekoracyjne4 - Nowości w ogrzewaniu - grzejniki uniwersalne i dekoracyjneFot. 5. Kocioł kondensacyjny Victrix EXA ErP.

Kotły z serii Victrix EXA ErP to kwintesencja wydajności i oszczędności zamknięta w prostej i eleganckiej formie. Nowa propozycja Immergas jest w 100% zgodna z najostrzejszymi wymaganiami unijnymi dotyczącymi efektywności energetycznej. Wyposażone są w elektronicznie sterowaną pompę kotłową oraz posiadają maskownicę przyłączy w standardzie. To najbardziej efektywne rozwiązanie dla wielu instalacji lub modernizacji już istniejących. Ich zastosowanie pozwala na zmniejszenie zużycia energii, a dzięki identycznemu rozstawowi podłączeń hydraulicznych kocioł Victrix EXA ErP może z łatwością zastąpić kocioł z zamkniętą komorą spalania np.: Eolo Star, Eolo Mini.

Główne zalety:

 • prosta obsługa
 • 5 lat gwarancjibez konieczności opłacania dodatkowych pakietów
 • kocioł spełnia wymogi dyrektywy ErP
 • panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD
 • automatyka pogodowa, stopień ochrony elektrycznej IPX5D
 • nowoczesny wygląd i małe gabaryty – głębokość kotła wynosi tylko 30 cm

Kocioł dostępny w dwóch wersjach: VICTRIX EXA 28 1 ERP , VICTRIX EXA 32 1 ERP.

Grzejniki stworzone do najbardziej wymagających wnętrz

Najnowszą ofertę grzejników drabinkowych i dekoracyjnych Immergas wyróżnia nowoczesny i niepowtarzalny design dopasowany do najbardziej wymagających wnętrz. Ich niewątpliwą zaletą jest niezwykle wysoka jakość wykonania, zapewniająca trwałość na lata, potwierdzona 10-letnią gwarancją.
Grzejniki z naszej najnowszej oferty, oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, jaką jest ogrzewanie, mogą stać się również wyjątkowym elementem aranżacji pomieszczeń. Klasyczne modele doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju, jak i w tych bardziej tradycyjnych. Grzejniki dekoracyjne o geometrycznym kształcie, będą wyjątkowym elementem wystroju wnętrza lub oryginalną dekoracją ściany.

Do klasycznych grzejników drabinkowych należą następujące modele:

 • SOL
 • PARUS
 • VIRTUS
 • AURORA

Grzejniki dekoracyjne o wyszukanej formie to modele:

 • LIBER
 • PAX
 • SOMNUS
 • CERERA
nowosci w ogrzewaniu grzejniki uniwersalne i dekoracyjne2 - Nowości w ogrzewaniu - grzejniki uniwersalne i dekoracyjneFot. 3. Pionowy grzejnik dekoracyjny Cerera.

Standardowy kolor dla grzejników drabinkowych to RAL 9016 MAT. Dla grzejników dekoracyjnych kolorem standardowym jest GRAPHITE STRUKTURALNY. Na specjalne zamówienie grzejniki dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Więcej przydatnych informacji technicznych na stronie www.immergas.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here