Nowy grzejnik dekoracyjny do Twojej łazienki – Zehnder Fina Lean Bar

Przejrzyste i minimalistyczne wzornictwo z praktycznym wieszakiem i dużą powierzchnią grzewczą. Nowy grzejnik Zehndera zapewni nowoczesny wygląd i komfort cieplny w łazience.

nowy grzejnik dekoracyjny do twojej lazienki zehnder fina lean bar1 1024x768 - Nowy grzejnik dekoracyjny do Twojej łazienki - Zehnder Fina Lean Bar

Zehnder Fina Lean Bar to kwietniowa nowość w ofercie dekoracyjnych grzejników firmy Zehnder.

Nowoczesny design

Purystyczne wzornictwo Zehnder Fina Lean Bar idealnie wtapia się w każdą nowoczesną łazienkę. Znajdzie również zastosowanie w niejednej kuchni. Projekt uzupełnia chromowany uchwyt na ręczniki, który zapewnia ich podgrzanie. Opcjonalnie dostępne są dodatkowe uchwyty, z regulacją wysokości, do wygodnego wieszania większej liczby ręczników.

Gładka powierzchnia i promieniujące ciepło z dużej powierzchni grzewczej szybko zapewnią przyjemne ciepło. Dostępny jest  w prawie wszystkich kolorach i powierzchniach z karty kolorów Zehnder.

Przyjemność użytkowania

nowy grzejnik dekoracyjny do twojej lazienki zehnder fina lean bar 1024x819 - Nowy grzejnik dekoracyjny do Twojej łazienki - Zehnder Fina Lean Bar

Grzejnik Zehnder Fina Lean Bar jest kompatybilny z pompą ciepła i systemami niskotemperaturowymi. Wysoka moc cieplna oznacza szybkie nagrzewanie dużych pomieszczeń. Dzięki wysokiemu udziałowi promieniowania zyskujemy komfortowe ciepło.

Utrzymanie higieny ułatwia gładki front. Grzejnik ten to idealne połączenie elegancji z walorami użytkowymi.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJak wybrać natynkowe gniazda elektryczne?
Następny artykułZasobniki ciepłej wody użytkowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here