Nowy system wentylacji mieszkań in-VENA

System Wentylacji Mieszkań in-VENA to zupełnie nowe na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną pomieszczeń w budownictwie mieszkaniowym oraz w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Istotą systemu jest centrala wentylacyjna wbudowana w ścianę budynku, wraz z kanałami wentylacyjnymi wyciągowymi oraz kanałami do podłączenia wewnętrznej instalacji wentylacyjnej.

system-wentylacji-mieszkan-in-vena System Wentylacji Mieszkań in-VENA – montaż centrali wentylacyjnej w ścianie budynku wraz z wyprowadzeniem kanałów zewnętrznych.

System in-VENA pozwala na wentylowanie każdego lokalu indywidualnie, niezależnie od pozostałych. Rozwiązanie opracowane szczególnie z myślą o budownictwie mieszkaniowym, spełnia oczekiwania lokatorów i deweloperów. System in-VENA może być stosowany zarówno w obiektach nowo budowanych, jak i już istniejących. Montaż centrali wzorowany jest na instalacji stolarki okiennej – pozostawiony w czasie budowy otwór zamyka specjalny ekran, do którego mocowane są: czerpnia, wyrzutnia oraz izolacja termiczna. Sercem centrali jest spiralny wymiennik ciepła BARTOSZ, odporny na szronienie i szczelny, o bardzo wysokim odzysku ciepła na poziomie 85-92%. System in-VENA nie miesza powietrza świeżego z powietrzem zużytym, zachowuje również zasadę przepływu powietrza z pomieszczeń „czystych” (pokoje, salon) do pomieszczeń „brudnych” (łazienka, toaleta, kuchnia).

www.bartosz.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *