Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix

  Odkurzacz przemysłowy IS – Permanent marki Starmix wyznacza nowe standardy w technologii odkurzania. Stworzony na bazie znanych i niezawodnych odkurzaczy z serii IS marki Starmix ukierunkowany jest na ciągłą pracę z trudnymi odpadami przemysłowymi, takimi jak pyły szlifi erskie czy pyły wiertnicze. Autootrząsanie fi ltrów bez konieczności przerywania pracy urządzenia to jedna z ważniejszych zalet nowego modelu odkurzacza IS – Permanent marki Starmix wprowadzanego na polski rynek przez fi rmę Lange Łukaszuk s.j.

  odkurzacz is permanent marki starmix w ciaglym biegu - Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix

  IS – Permanent marki Starmix – praca bez przerwy

  Odkurzacz przemysłowy IS – Permanent marki Stamix cechuje nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny system czyszczenia filtrów. Dzięki zastosowaniu dwóch osobnych kaset filtrujących możliwe jest odizolowanie jednego z filtrów od przepływu powietrza w czasie odkurzania i jego czyszczenie za pomocą impulsów elektromagnetycznych. Oznacza to, że w czasie otrząsania jednego z filtrów drugi pracuje bez przerwy. Rewolucyjny system Permanent Clean zastosowany w serii ISP marki Starmix nie zmusza zatem do przerywania pracy, aby wyzwolić autooczyszczenie filtrów. Jest to cecha, która odróżnia ten model od poprzedniej serii ISC. Warto podkreślić, że ta zaleta pozwalająca wyeliminować przerwy w pracy, przyczynia się również do oszczędności czasu i zmniejszenia kosztów pracy. Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix został przystosowany także do współpracy z elektronarzędziem o mocy 2400 W, m.in. wiertarką, szlifierką czy bruzdownicą. Co więcej odkurzacz ISP wyposażony jest w dwa filtry poliestrowe klasy M o łącznej powierzchni filtrów 8600 cm2. Pojemność samego zbiornika zwiększono do 35 lirów brutto, jednak został on tak skonstruowany, by pasowały do niego również worki papierowe o pojemności 25 litrów. Moc silnika, parametry ssące oraz osprzęt EWS są identyczne jak w serii ISC. Oznacza to, że sprawdzone rozwiązania spod znaku Starmix, a także bezpieczna i bezproblemowa obsługa urządzeń gwarantują czystą przyjemność podczas pracy z odkurzaczami z serii ISP.

  odkurzacz is permanent marki starmix w ciaglym biegu 1 - Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix

  Komfort użytkowania

  Opływowy zbiornik odkurzacza osadzony na dużych, solidnych kołach i rolkach pozwala bez przeszkód przemieszczać odkurzacz po różnego rodzaju nawierzchniach, bez obawy o uszkodzenie. Wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia daje także możliwość umieszczenia na nim zwiniętego węża i kabla. Panel sterujący odkurzacza jest bardzo łatwy w obsłudze. Pozwala on regulować siłę ssania oraz przełączać tryby pracy: z elektronarzędziem lub funkcja oczyszczania filtrów. Model z serii ISP odznacza się bardzo cichą praca.

  reklama

  Filmy instruktażowe pozwalające bliżej zapoznać się z zasadami działania odkurzacza ISP ARD – 1435 EWS Permanent marki Starmix zostały zamieszczone na popularnym portalu youtube. com.

  Źródło: Lange Łukaszuk

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułKotły na paliwa stałe
  Następny artykułPompuj ciepło!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here