Oficjalne otwarcie nowego oddziału Iglotech w Warszawie

  Już w środę zapraszamy na DNI OTWARTE do nowego oddziału Iglotech w Warszawie. Dni otwarte będą trwały aż 3 dni (19, 20, 21 czerwca). Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godz.09.00.

  oficjalne otwarcie nowego oddzialu iglotech w warszawie - Oficjalne otwarcie nowego oddziału Iglotech w Warszawie

  Z okazji otwarcia nowej siedziby przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych atrakcji.

  1. Kiermasz narzędzi – możliwość zakupienia narzędzi do chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji w bardzo atrakcyjnych cenach!!!
  2. Grill Bar – do Państwa dyspozycji będzie dostępny przez trzy dni Grill Bar oferujący przekąski ciepłe i zimne oraz napoje.
  3. Promocje – specjalnie dla Państwa wybrane produkty w promocyjnych cenach.
  Dodatkowo z okazji Wielkiego Jubileuszu firmy Iglotech będzie można skorzystać z dużych obniżek cen. Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy promocyjne pakiety z okazji 20-lecia firmy.
  4. Prezentacje – Dni Otwarte to trzy pełne atrakcji dni, podczas których poruszane będą zagadnienia z klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Każdy dzień poświęcony będzie innej tematyce: 19.06 (środa)- klimatyzacja (klimatyzatory Fuji); 20.06 (czwartek)- wentylacja (wentylatory Neovent i Venture, Forvent); 21.06 (piątek)– chłodnictwo (agregaty Refcold, chłodnice Friga-Bohn, sprężarki Embraco, produkty Eliwell);

  reklama

  Podczas dni otwartych będzie można skorzystać z porad Product Managerów oraz zasięgnąć konsultacji u najlepszych producentów urządzeń w branży HVAC. Zaprezentowane zostaną najciekawsze produkty oraz nowości.

  Dni Otwarte to jedyna okazja, aby skorzystać z fachowej porady, zdobyć wiedzę o nowych produktach i rozwiązaniach i tym samym stać się bardziej konkurencyjnym na rynku.
  Zapraszamy do oddziału Iglotech Warszawa-Janki na ul. Wspólną 35a.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułCiche wentylatory
  Następny artykułNowe zawory strefowe AZV od AFRISO

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here