Pani Ala ułatwia firmom uzyskanie lepszych warunków na leasing sprzętu

  Wciąż przeszukujesz oferty na leasing sprzętu, wysyłasz zapytania do kilkunastu firm finansujących i analizujesz na co się zdecydować? Zanim stracisz kolejny dzień zleć zadanie Pani Ali. Niech przygotuje oferty leasingu na maszyny budowlane i porówna je z innymi.

  pani ala ulatwia firmom uzyskanie lepszych warunkow na leasing sprzetu1 - Pani Ala ułatwia firmom uzyskanie lepszych warunków na leasing sprzętu

  Pani Ala jest asystentką dla mikro i małych przedsiębiorców, którzy muszą sami prowadzić firmę, bez zaplecza w postaci doradców- analityków, księgowych i asystentek. Pani Ala pomaga w ocenie i wyborze otrzymanych propozycji, doradza w kwestiach- prawno – podatkowych, a w przypadku trudności z uzyskaniem finansowania znajduje najlepsze rozwiązanie. Za wsparcie Pani Ala nie pobiera żadnego wynagrodzenia, a jej otrzymanie nie stanowi żadnego zobowiązania ze strony przedsiębiorcy.

  Jak wybrać dobrą ofertę leasingu

  Jeśli kupujesz fabrycznie nową maszynę, dealer na pewno przedstawi Ci propozycję finansowania, jednak niekoniecznie będzie ona najkorzystniejszą z dostępnych na rynku. Przedsiębiorstwa budowlane, które otrzymują zlecenia jedynie sezonowo, powinny poszukać ofert z dopasowaniem harmonogramu spłaty rat leasingowych do sezonowości przychodów.

  Czym różnią się oferty finansowania w leasingu?

  Przede wszystkim leasing sprzętu budowlanego może mieć formę leasingu operacyjnego lub finansowego. W obu przypadkach, przez okres trwania umowy, właścicielem przedmiotu leasingu pozostaje leasingodawca (firma finansująca).

  Jeśli zdecydujesz się na leasing sprzętu (najczęściej stosowany obecnie wśród polskich firm) wówczas okres finansowania musi być krótszy niż oczekiwany okres pełnej amortyzacji przedmiotu leasingu. Po drugie VAT doliczany jest do każdej raty leasingowej, dzięki czemu możesz skorzystać z tarczy podatkowej. Po trzecie możesz odliczyć koszt, do którego należą wydatki związane z nabyciem i użytkowaniem maszyny (opłata wstępna i manipulacyjna, raty leasingowe, ubezpieczenie, serwis itd.)

  W przypadku leasingu finansowego czas trwania umowy jest tak naprawdę dowolny, odpisów amortyzacyjnych dokonuje leasingobiorca. Jeśli chodzi o odliczanie kosztów to wliczyć można także odpisy amortyzacyjne oraz część odsetkową raty leasingowej.

  Leasing używanego sprzętu 

  Częstą praktyką jest leasingowanie sprzętu z rynku wtórnego. Jest to optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek I nie mają wystarczającego kapitału na zakup fabrycznie nowych sprzętów. Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na kupno używanego sprzętu, sprawdź czy nie jest on zastawiony oraz czy właściciel jest w stanie udokumentować pochodzenie przedmiotu.

  Zleć Pani Ali dopasowanie leasingu do sytuacji Twojej firmy

  Pani Ala działa szybko. Zlecasz zadanie. Wyznaczasz termin realizacji. Odbierasz oferty I analizy. Jeśli zdecydujesz się na którąś z ofert PaniAla zapewnia Ci fachowe wsparcie:

  • pomoc w ocenie i wyborze otrzymanych propozycji
  • doradztwo w kwestiach- prawno – podatkowych
  • pomoc w przypadku trudności z uzyskaniem finansowania
  pani ala ulatwia firmom uzyskanie lepszych warunkow na leasing sprzetu2 - Pani Ala ułatwia firmom uzyskanie lepszych warunków na leasing sprzętu

  Za taką kalkulację Pani Ala nie pobiera żadnego wynagrodzenia, a jej otrzymanie nie stanowi żadnego zobowiązania z Twojej strony.

  Sprawdź warunki leasingu na maszyny budowlane, korzystając z doświadczenia i możliwości Pani Ali. Skontaktuj się teraz – unikaj czasochłonnych rozmów z wieloma firmami leasingowymi oraz ryzyka utajonych kosztów, które wychodzą po podpisaniu umowy.

  Materiał partnera

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here