Parawan nawannowy – wanna z prysznicem

Od dawna istnieje problem, czy lepiej instalować wannę, czy prysznic w łazience. Oczywiście przy dostatecznej ilości miejsca w łazience, można zastosować oba rozwiązania. Można też wybrać trzecie „2w1” – prysznic z parawanem nawannowym.

parawan nawannowy - Parawan nawannowy – wanna z prysznicemAquafrorm Modern 1

W ofercie firmy Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznego szkła. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe, które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. Profil U, co usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Parawan dwuczęściowy Modern 2 oraz parawan trzyczęściowy Modern 3 posiadają możliwość obracania elementów oraz składania harmonijkowego na ścianę. Dzięki temu parawan zajmuje niewiele miejsca w łazience oraz jest wygodny w użyciu.

Kolekcja Modern dostępna jest w trzech różnych kolorach aluminiowych profili- chrom, biały, chrom mat. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Zastosowanie matowego szkła „satinato” pozawala całkowicie „schować się” za ścianą jak w kabinie prysznicowej.

reklama

parawan nawannowy 1 - Parawan nawannowy – wanna z prysznicemAquafrorm Modern 2parawan nawannowy 2 - Parawan nawannowy – wanna z prysznicemAquafrorm Modern 3

www.aquaform.com.pl

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMontaż instalacji w systemie Kisan – złączki zaciskowe skręcane
Następny artykułLaury dla Elektry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here