PARVA CONDENSING – nowoczesny kocioł kondensacyjny

Zastąpienie kotła starego typu nowoczesnym urządzeniem takim jak PARVA CONDENSING dzięki zastosowaniu palnika typu „PREMIX”, pozwala na oszczędność gazu do 30%. Zapewnia on bardzo niskie oddziaływanie na środowisko a wysoka sprawność i jakość urządzenia ogranicza do minimum emisję zanieczyszczeń (5 klasa emisji NOx).

PARVA CONDENSING - nowoczesny kocioł kondensacyjny

Modele 2 funkcyjne PARVA CONDENSING zapewniają najwyższy poziom komfortu i wygody poprzez produkcję ciepłej wody użytkowej o przepływie do 14 litrów na minutę przy temperaturze 35°C .

Sercem PARVA CONDENSING jest kondensacyjny wymiennik ciepła, wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, co zapewnia dłuższą żywotność i niezawodność urządzenia.
Zaawansowany system kontroli elektronicznej w sposób ciągły monitoruje poprawne działanie urządzenia przez utrzymywanie odpowiedniej proporcji gazu i powietrza.

REKLAMA


Dzięki zewnętrznemu czujnikowi oraz zdalnemu sterowaniu podłączonemu do kotła, możliwe jest uzyskanie wymiernych korzyści ze stosowania termoregulacji, zyskując żądany przez użytkownika komfort cieplny i unikając zbędnych strat energii.
W kotłach kondensacyjnych temperatura spalin jest znacznie niższa niż w kotłach standardowych przez co więcej energii jest wykorzystywane do podgrzewania wody.
Podczas procesu spalania, woda będąca produktem kondensacji jest odprowadzana z kotła przez bezpieczny syfon. Urządzenie to zapobiega przedostawaniu się produktów spalania do otoczenia.
Mając na względzie bezpieczeństwo i czystość środowiska PARVA CONDENSING prezentuje wysokie standardy techniczne na miarę XXI wieku.

www.biasi.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *