NIBE™ SPLIT

  NIBE™ SPLIT jest kompletnym, nowatorskim systemem na bazie powietrznej pompy ciepła, skonstruowanym na zasadzie „all inclusive” i „plug and play”, który przynosi oszczędności w zużyciu energii i jednocześnie zapewnia pełny komfort cieplny w budynku: ogrzewanie, ciepłą wodę i chłodzenie.

  nibe split - NIBE™ SPLIT

  NIBE™ SPLIT oparta jest na technologii inwerterowej, zapewniającej optymalne działanie w ciągu całego roku, stanowiąc jedną z najbardziej zaawansowanych, efektywnych systemów grzewczych dostępnych na rynku.. Inwerter różnicuje częstotliwość pracy sprężarki, dzięki czemu moc grzewcza pompy zmienia się, w zależności do zapotrzebowania. Brak konieczności wykonywania kolektora gruntowego, elastyczność lokalizacji, cicha praca, szeroki zakres temperatury pracy (od -20°C do +43°C), zintegrowany wymiennik ciepłej wody, prostota instalacji i obsługi oraz możliwość łączenia z innymi źródłami ciepła są dodatkowymi zaletami pomp ciepła NIBE™ SPLIT, które wyróżniają je spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku europejskim.

  Zasada działania pompy jest prosta: ciepło jest odzyskiwane z powietrza zewnętrznego poprzez jednostkę zewnętrzną, gdzie czynnik chłodniczy krążący w systemie zamkniętym, transportuje je do jednostki wewnętrznej. Poprzez odwrócenie tego procesu, pompa ciepła realizuje funkcję chłodzenia. Jednostka wewnętrzna steruje pracą całego systemu.

  reklama

  www.biawar.com.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułWzbogacona oferta Grupy Armatura
  Następny artykułPARVA CONDENSING – nowoczesny kocioł kondensacyjny

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here