NIBE™ SPLIT

NIBE™ SPLIT jest kompletnym, nowatorskim systemem na bazie powietrznej pompy ciepła, skonstruowanym na zasadzie „all inclusive” i „plug and play”, który przynosi oszczędności w zużyciu energii i jednocześnie zapewnia pełny komfort cieplny w budynku: ogrzewanie, ciepłą wodę i chłodzenie.

NIBE™ SPLIT

NIBE™ SPLIT oparta jest na technologii inwerterowej, zapewniającej optymalne działanie w ciągu całego roku, stanowiąc jedną z najbardziej zaawansowanych, efektywnych systemów grzewczych dostępnych na rynku.. Inwerter różnicuje częstotliwość pracy sprężarki, dzięki czemu moc grzewcza pompy zmienia się, w zależności do zapotrzebowania. Brak konieczności wykonywania kolektora gruntowego, elastyczność lokalizacji, cicha praca, szeroki zakres temperatury pracy (od -20°C do +43°C), zintegrowany wymiennik ciepłej wody, prostota instalacji i obsługi oraz możliwość łączenia z innymi źródłami ciepła są dodatkowymi zaletami pomp ciepła NIBE™ SPLIT, które wyróżniają je spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku europejskim.

Zasada działania pompy jest prosta: ciepło jest odzyskiwane z powietrza zewnętrznego poprzez jednostkę zewnętrzną, gdzie czynnik chłodniczy krążący w systemie zamkniętym, transportuje je do jednostki wewnętrznej. Poprzez odwrócenie tego procesu, pompa ciepła realizuje funkcję chłodzenia. Jednostka wewnętrzna steruje pracą całego systemu.

www.biawar.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *