Premiera nowego serwisu www.zarombisci.pl

Wystartowała nowa odsłona programu lojalnościowego oraz serwisu internetowego „Zarombiści”. Teraz „Zarombiści” to już dużo więcej niż program lojalnościowy, to również miejsce, w którym wymienisz się informacjami o tym, co się dzieje w branży, a punkty zdobędziesz nie tylko za wybór produktów Partnerów, ale również za aktywność w serwisie internetowym.

zarombisci

Wprowadzone zostały grupy tematyczne, w których możesz rozmawiać z innymi profesjonalistami o interesujących Cię zagadnieniach związanych z branżą. Możesz też utworzyć własne grupy lub dołączyć do istniejących, w których spotkasz ludzi dzielących Twoje zainteresowania i Twoje pasje.

Nowe możliwości dla Partnerów programu

„Zarombiści” otwierają się również na nowych Partnerów, którzy mogą zaoferować swoje produkty w programie, co pozwala użytkownikom szybciej zbierać punkty za wybór coraz większej ilości produktów, od różnych dostawców.

REKLAMA


Tak duże zmiany mają również odzwierciedlenie w nowym katalogu nagród, wprowadzona została nowa kolekcja nagród – Bądź zarombisty w biurze, a istniejące kolekcje zostały rozszerzone o nowe nagrody.
Wszystkie nagrody można zamówić on-line, wprost ze strony internetowej. Trwa również rywalizacja o nagrody specjalne LFP, telewizory LCD Sony.

Dołącz do społeczności zarombistych – Profesjonalistów z pasją! Zapraszamy do rejestracji na www.zarombisci.pl.

Przeczytaj więcej na: http://www.blog.zarombisci.pl/2012/03/co-nowego-w-programie-zarombisci/

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *