Promienniki wodne w sufitach podwieszanych

Ze względu na eleganckie wykończenie, promienniki wodne mogą być z powodzeniem umieszczane w sufitach podwieszanych. Funkcjonalność ta może być wyjątkowo atrakcyjna dla projektantów i architektów wnętrz.

promienniki wodne w sufitach podwieszanych - Promienniki wodne w sufitach podwieszanych

Industrializm jest wprawdzie wciąż silnym nurtem w architekturze wnętrz, jednak większość osób wybiera jego wyważoną formę. Uwzględniając trendy, firma Mark Polska zaprezentowała zupełnie nową możliwość wykorzystania promienników wodnych Infra Aqua. Urządzenia te mogą doskonale komponować się nawet z najbardziej designerskimi aranżacjami wnętrz.

Promienniki wodne mogą być z powodzeniem montowane w sufitach podwieszanych. Gładka aluminiowa powierzchnia oraz szeroki wybór spośród palety kolorów RAL sprawiają, że promienniki tworzą jednolitą konstrukcję z sufitem, nadając mu szyku i elegancji.

Infra Aqua występuje w formie paneli o szerokości od 150 mm do 1200 mm. Jest izolowany termicznie od góry wełną mineralną lub pianką poliuretanową, co pozwoliło zredukować do minimum promieniowanie w tym kierunku i zwiększyć sprawność cieplną. Maksymalna ilość promieniowania kierowana jest w stronę pola pracy, co dzięki konwekcji ogranicza straty energii.

Promienniki wodne pomagają rozwiązać problemy z ogrzewaniem w pomieszczeniach kubaturowych. Ogrzewają one bowiem bezpośrednio ciało człowieka, bez potrzeby podnoszenia temperatury powietrza w całym pomieszczeniu. Pozwala to na duże oszczędności w zużyciu energii, a co więcej eliminuje przeciągi, przepływ powietrza i unoszenie się kurzu.

Urządzenia sprawdzają się zarówno w wysokich, jak i niskich pomieszczeniach. Znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, szpitale, hale czy obiekty przemysłowe.

promienniki wodne w sufitach podwieszanych 1 - Promienniki wodne w sufitach podwieszanychpromienniki wodne w sufitach podwieszanych 3 - Promienniki wodne w sufitach podwieszanychpromienniki wodne w sufitach podwieszanych 4 - Promienniki wodne w sufitach podwieszanychpromienniki wodne w sufitach podwieszanych 5 - Promienniki wodne w sufitach podwieszanychpromienniki wodne w sufitach podwieszanych 6 - Promienniki wodne w sufitach podwieszanych
test
Poprzedni artykułDomowy systemem grzewczy zarządzany aplikacją Junkers
Następny artykułPompy szlamowe i ich zastosowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here