Promocja kolektorów słonecznych

  STIEBEL ELTRON proponuje kompletne instalacje solarne do przygotowania ciepłej wody. Kolektory słoneczne SOL 27 plus C34 w brązowej ramie to urządzenia nowej generacji. Posiadają aluminiowy absorber pokryty próżniowo aktywną i trwałą 3-warstwową powłoką Miro-Therm. Uniwersalne ramy konstrukcyjne pozwalają na montaż na każdym rodzaju dachu, niezależnie od pokrycia.

  promocja kolektorow slonecznych - Promocja kolektorów słonecznych

  Promocyjne zestawy KOPERNIKUS, HEWELIUSZ i GALILEUSZ przystosowane są do współpracy z dodatkowymi źródłami ciepła, np. z pompą ciepła czy kotłem c.o. Dzięki przystępnej cenie oraz szerokiej gamie zasobników stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskim budownictwie jednorodzinnym.

  Szczególnie polecany jest zestaw HEWELIUSZ: zintegrowany system kolektorów słonecznych SOL 27 plus C34 oraz zasobnika c.w.u. z wbudowanym agregatem do odzysku ciepła z powietrza (WWK 300). W tym przypadku agregat chłodniczy odzyskuje ciepło ze zużytego powietrza wentylacyjnego na zasadzie „pompy ciepła”.

  reklama

  Całość systemu została uzupełniona o sterownik układu solarnego SOM.
  Taka konfiguracja przygotowania ciepłej wody użytkowej jest rozwiązaniem niezwykle efektywnym i energooszczędnym. Posiada ponadto dodatkowe zalety w postaci wspomagania wentylacji, efektu chłodzenia i osuszania pomieszczeń Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach – z jednym lub dwoma kolektorami słonecznymi typu SOL 27 plus C34.

  Promocja obowiązuje do 31.12.2009r.
  Sprawdź ceny promocyjnych zestawów na stronie www.stiebel-eltron.pl

  Źródło: Stiebel Eltron

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułKup pan rurę… a producent dołoży grzejnik łazienkowy Purmo za 10 zł
  Następny artykułSpecjalista od mokrej roboty

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here