Promocja kolektorów słonecznych

STIEBEL ELTRON proponuje kompletne instalacje solarne do przygotowania ciepłej wody. Kolektory słoneczne SOL 27 plus C34 w brązowej ramie to urządzenia nowej generacji. Posiadają aluminiowy absorber pokryty próżniowo aktywną i trwałą 3-warstwową powłoką Miro-Therm. Uniwersalne ramy konstrukcyjne pozwalają na montaż na każdym rodzaju dachu, niezależnie od pokrycia.

STIEBEL ELTRON SOL 27 plus C34

Promocyjne zestawy KOPERNIKUS, HEWELIUSZ i GALILEUSZ przystosowane są do współpracy z dodatkowymi źródłami ciepła, np. z pompą ciepła czy kotłem c.o. Dzięki przystępnej cenie oraz szerokiej gamie zasobników stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskim budownictwie jednorodzinnym.

Szczególnie polecany jest zestaw HEWELIUSZ: zintegrowany system kolektorów słonecznych SOL 27 plus C34 oraz zasobnika c.w.u. z wbudowanym agregatem do odzysku ciepła z powietrza (WWK 300). W tym przypadku agregat chłodniczy odzyskuje ciepło ze zużytego powietrza wentylacyjnego na zasadzie „pompy ciepła”.

REKLAMA


Całość systemu została uzupełniona o sterownik układu solarnego SOM.
Taka konfiguracja przygotowania ciepłej wody użytkowej jest rozwiązaniem niezwykle efektywnym i energooszczędnym. Posiada ponadto dodatkowe zalety w postaci wspomagania wentylacji, efektu chłodzenia i osuszania pomieszczeń Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach – z jednym lub dwoma kolektorami słonecznymi typu SOL 27 plus C34.

Promocja obowiązuje do 31.12.2009r.
Sprawdź ceny promocyjnych zestawów na stronie www.stiebel-eltron.pl

Źródło: Stiebel Eltron

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *