Wymienniki marki Kospel do systemu00f3w solarnych

Wymienniki marki Kospel do systemów solarnych

Wykorzystując pierwszą w Polsce w pełni zautomatyzowaną linię technologiczną do emaliowania proszkowego zbiorników, firma Kospel wdrożyła do oferty kolejną gamę produktów – wymienniki do systemów solarnych TERMO SOLAR.
kolektory-sloneczne-fakro

Kolektory słoneczne SKW oraz SKC firmy FAKRO

Realizując proekologiczny kurs rozwoju firma FAKRO wprowadziła do swojej oferty kolektory słoneczne. Zamieniają one promieniowanie słoneczne w czystą, darmową energię, którą można wykorzystać w gospodarstwie domowym. Firma FAKRO posiada w ofercie dwa typy kolektorów: SKW oraz SKC, różniące się jedynie zastosowanym kołnierzem uszczelniającym.
Kolektory su0142oneczne Hewalex

Płaski kolektor cieczowy KS2000 Hewalex

Obecnie, w dobie nieustannie wzrastających cen za energię konwencjonalną, obserwuje się coraz większe zainteresowanie słoneczną techniką grzewczą. Dużą szansą na powiększenie udziału tego ekologicznego źródła w globalnej produkcji energii stwarzają dotacje na zakup i montaż instalacji słonecznych.
Kolektor su0142oneczny Fondital IRC-25

Kolektory Fondital

Odpowiednio dobrane kolektory słoneczne mogą skutecznie wspomóc system grzewczy, a w miesiącach letnich w 100 proc. ogrzać wodę użytkową. W ofercie firmy Fondital znajdziemy zarówno kolektory płaskie, jak i rurowe.
Kolektor rurowo u2013 pru00f3u017cniowy ORLAN PR 2.19

Kolektor rurowo-próżniowy ORLAN PR 2.19

Innowacyjna technologia produkcji szklanej rury – specjalne właściwości i grubość szkła czyni go wysoce odpornym na warunki atmosferyczne np. grad. Obudowa kolektora wykonana ze stali nierdzewnej. Kolektor cechuje wysoka sprawność optyczna ηO = 83,6 % przez co produkt jest bezkonkurencyjny na rynku.
STIEBEL ELTRON SOL 27 plus C34

Promocja kolektorów słonecznych

STIEBEL ELTRON proponuje kompletne instalacje solarne do przygotowania ciepłej wody. Kolektory słoneczne SOL 27 plus C34 w brązowej ramie to urządzenia nowej generacji. Posiadają aluminiowy absorber pokryty próżniowo aktywną i trwałą 3-warstwową powłoką Miro-Therm. Uniwersalne ramy konstrukcyjne pozwalają na montaż na każdym rodzaju dachu, niezależnie od pokrycia.
Nowe modele pu0142askich kolektoru00f3w su0142onecznych

Nowe modele płaskich kolektorów słonecznych

Nowatorskie rozwiązanie konstrukcyjne kolektorów Heliostar 218 i 252 odzwierciedla obudowa w postaci szczelnej wanny, bez ostrych krawędzi oraz materiał obudowy – poliwęglan. Poliwęglany, stosowane również w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, decydują o ponadprzeciętnej odporności kolektorów Heliostar 218 i 252 na uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie atmosfery, korozję i promienie UV.