Retro znaczy trendy!

Wracamy do tego co było. Nowe inspiracje w designie to subtelne łączenie stylu minionych epok, z nowoczesnym wzornictwem. Po zachłyśnięciu się skrajną surowością, plastikiem i szkłem, chcemy znów ocieplić wnętrza naszych domów.

Retro znaczy nowe trendy!

Zehnder Charleston, będący pierwowzorem wszystkich grzejników stalowych i klasykiem gatunku, wpisuje się idealnie w teorię łączenia starego z nowym. Ten pierwszy w Europie stalowy grzejnik żeberkowy, wyprodukowany i opatentowany przed 80. laty przez firmę Zehnder do dziś jest niedoścignionym wzorem oraz wizytówką ponadczasowego designu. Jeżeli dodamy do tego jeszcze zaawansowaną technologię wykonania, nie dziwi fakt, iż znajduje się on w czołówce produktów tej kategorii.

Charleston nieustannie zaskakuje innowacyjnością, a także nieskończonymi wręcz możliwościami, jeżeli chodzi o dopasowanie się do stylistyki danego wnętrza. Charleston dopasowuje się do różnego typu wnętrz i występuje w wielu formach specjalnych: pod kątem, w łukach (również wielokrotnych), w postaci ścianek działowych czy ławek. Posiada też bardzo duży zakres wysokości od 19 cm do 300 cm, oferowanych w wersjach od dwu- do sześciokolumnowych. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, co daje możliwość wkomponowania go w aranżację dowolnego pomieszczenia.

REKLAMA


Źródło: Zehnder

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *