Rusza platforma E-Szkolenia BDR Thermea Poland

  W połowie lutego wystartowała platforma online, dzięki której udział w szkoleniach prowadzonych przez BDR Thermea Poland będzie jeszcze wygodniejszy i bardziej efektywny. E-Szkolenia to specjalnie zaprojektowana aplikacja wykorzystująca najnowocześniejsze narzędzia komunikacji cyfrowej. Jej zaawansowane funkcjonalności pozwolą na aktywny udział w modułach szkoleniowych prezentujących instalatorom urządzenia marek De Dietrich i Baxi.

  Rusza platforma E-Szkolenia BDR Thermea Poland

  Cykl szkoleń będzie składał się teraz z dwóch części. W części teoretycznej użytkownik bierze udział zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie. Poszczególne moduły składają się z profesjonalnie przygotowanych sesji video prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców, które kończą się testem sprawdzającym wiedzę składającym się z kilku pytań. Część teoretyczna jest bezpłatna – wystarczy wcześniejsza rejestracja na platformie. Część praktyczna to zajęcia stacjonarne prowadzone w ośrodkach we Wrocławiu lub Grodzisku Mazowieckim. Aby wziąć w niej udział, należy wcześniej zrealizować część teoretyczną na platformie E-Szkolenia. Szkolenie praktyczne jest płatne, a jego termin rezerwuje się w kalendarzu udostępnionym po zakończeniu szkolenia online. Szkolenia praktyczne są prowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w reżimie sanitarnym.

  Rusza platforma E-Szkolenia BDR Thermea Poland

  Aby uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich i/lub BAXI, należy wziąć udział zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej szkolenia. Wymagania techniczne, zasady dostępu, procedura szkoleń są dostępne w Regulaminie. Platforma E-Szkolenia znajduje się na stronie www.szkolenia.dedietrich.pl.

  Obecnie, jeszcze do końca marca, szkolenia prowadzone są równolegle w dotychczasowej i nowej formule – do momentu, gdy na platformie E-Szkolenia zostaną udostępnione wszystkie rodzaje szkoleń. Dostęp do harmonogramu szkoleń w obu formułach można znaleźć na stronie internetowej www.szkolenia.dedietrich.pl.

  Poprzedni artykułPistolety dozujące do klejów i mas uszczelniających. Zastosowanie i rodzaje
  Następny artykułZłączki gwintowane Viega z brązu krzemowego – bezpieczne i higieniczne rozwiązanie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj